Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kire mondják hogy érdekes?

Kire mondják hogy érdekes?

Figyelt kérdés
bátyám haverja érdekes lánynak talál és eddig nekem ezt senki nem mondta.

ápr. 7. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyéniségekre, vagyis azokra akik nem egy kollektív szellemiséget követnek, hanem mernek önmaguk lenni.
ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
83%

Na az érdekes az tipikusan egy olyan szó, ami mindent is és az ellenkezőjét is jelenthet.

Érhette bármire, de általában inkább a különös, furcsa emberre mondják, aki olyan “más mint a többi” - vagy nem tudom, kellene tudni, hogy hogy hangzott el.

ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt negatívan vagy pozitívan érthette?
ápr. 7. 00:13
 4/14 anonim válasza:
79%
2-es vagyok. Bocsánat, a furcsa szóval nem jól fogalmaztam, inkább olyanra gondoltam, aki nem az a tipikus ugyanolyan ember, mint a többi, ahogy az első mondta, mer önmaga lenni. De persze jelenthet furcsát is, kérdés neki mi a furcsa. De őszintén mit számít, hogy mit gondol, a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben!
ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
85%
Hogy hangzott el, hogy érdekes vagy?
ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy azért mondta mert tetszek neki?
ápr. 7. 00:15
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Aki más, mint akiket eddig ismer.
ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Ezt pozitívan egyértelműen, ha negatívan értené, más szóval mondja, vagy inkább nem is mond semmit.
ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Abban reménykedik hogy ez a szó is elég lesz ahhoz hogy visszajelezz valamit, félt egyből azt mondani hogy tetszel neki, mert némely lány túl közvetlennek tarthatja, és akkor is visszahúzódik ha amúgy kölcsönös.
ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Jelentheti azt is, hogy tetszel neki
ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!