Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány, aki mindenkit...

Van egy lány, aki mindenkit ölelget. Azt mondják rá, "szeretet-hiányos". Milyen betegség az?

Figyelt kérdés

Na, egy idegent nem ölel meg! Hanem akivel jóban van, azt ölelgeti folyton. Barátnői, anyja, anyja barátnőjét oda megy és a nyakába kapaszkodik hátulról, meg ölelgeti...

15 vagy 16 éves a csaj.


Én csak látásból ismerem. Egyik ismerősömnek a barátnője az anyja.


Azt mondták rá, hogy "szeretet-hiányos".

Milyen betegség ez?



2014. febr. 2. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem betegség, hanem valóban csak igény kifejezése a törődésre.
2014. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem betegség, hanem a közvetlen és kiterjesztett környezetétől nem kap megfelelő szeretet és megfelelő elismerést.
2014. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem törődnek vele?
2014. febr. 2. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

nem törődnek, vagy inkább nem törődtek vele eleget, vagy csupán több szeretet igényelne, mint egy átlagos ember. de ez nem egy betegség és aki ezt mondta rá az sem orvos. ennek a "kislánynak" le kéne erről szokni, mert felnőtt fejjel azt nem mindenki veszi majd jó néven. én ismerek ilyen 30 éves nőt is, kivagyok tőle, úgy viselkedik, mint egy kiskamasz, a barátnőit ölelgeti, ölükbe ül, megfogja a kezüket, mikor az utcán sétálnak. az biztos, hogy ez már nem normális kategória.

remélhetőleg majd lesz egy pasija, aki szeretni fogja és onnantól őt tapizza majd.

2014. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira, mint amennyire szüksége lenne
2014. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez nem betegség, ez teljesen normális, miért ne ölelhetné meg a közeli ismerőseit, családtagjait, barátait?


Egyszerűen az érintés a szeretetnyelve. Van ilyen, semmi baj nincs ezzel, akinek nem tetszik szóljon, de szerintem sokkal nagyobb baj az, ha valaki nem bírja elviselni az érintést, na, az a beteges!


Kár, hogy így állnak hozzá az emberek, ezért távolodunk el egymástól és tartjuk inkább neten a kapcsolatokat, szomorú... nem tudjuk kifejezni az érzéseinket, mert elnyomják bennünk.

Ha a pasimat szabadon ölelgethetem miért ne ölelhetném meg az anyámat vagy akik közel állnak hozzám? Mi a különbség?

2015. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!