Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azokat a hobbikat űzzem ami...

Azokat a hobbikat űzzem ami boldoggá tesz? Vagy menjek a divat hobbik után, netezés, insta, videó játékok, stb?

Figyelt kérdés

Csak az a baj, hogy amilyen hobbik másoknak divatosak, azok engem nem kötnek le, így kinéznek, ha nem vagyok fent a kb 100 közösségi oldalon, vagy nem videójátékozom.

Ti beállnátok a tömegbe?



ápr. 8. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve, van egy birkacsorda ami körülvesz téged és folyton bégetnek, neked viszont nincs kedved bégetni. Ebben az esetben van egy rossz és egy jó hírem számodra: a rossz az hogy valószínűleg nem értesz a bégetéshez és hiába is erőlködnél, nem lenne belőled igazi birka azáltal hogy utánoznád őket. Jó hír viszont hogy a birkaléten túl is van élet, sőt: egyes pletykák szerint a karámból kilépve a bégetés már nem is annyira menő, úgyhogy talán nem is veszítesz semmit, lépéselőnyben vagy a birkákkal szemben.
ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#8.

Légy szíves fogalmazd meg, hogy miért kellene megfelelned az osztálytársaid "elvárásainak"

-tőlük függ az agyad befogadóképessége?

-a segítségükkel jobb osztályzatokat kapszhatsz?

-hatással lehetnek a további életedre, tanulmányaidra?

-megszerzik a te nevedben a jogosítványt?

-elmennek helyetted csajozni?

stb......

ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
"rádiót hallgatni." az bitang hobbi , mokárok között is a rádjó hallgatás a menő
ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami boldoggá tesz.
ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

De ezek miatt kifognak, mert pl nem játszom online video játékokon, szeretek olvasni, a többiek nem.

Nem hallgatok azariaht, vagy kit, szóval nem tudok beilleszkedni, mert pl nincs instám, és nem ismerem a tiktok-ot, de ezek engem nagyon nem kötnek le.

ápr. 9. 14:20
 16/21 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen voltam. Tinédzser korom kezdetén (2010-14) kifejezetten okádék volt a popkultúra, és a jelenlegi felhozatalnál is ízléstelenebb hangzásvilágú zenék voltak divatosak. Miley Cyruska Hannah Montana, Justin Bieber a “béjbi, béjbi”-s korszakában, Gangnam Style, agysejtpusztító tini műsorok.

Aztán gimiben már az összes korombeli liba Kylie Jenner klón szeretett volna lenni. Ha nem úgy öltözködtél és viselkedtél, mint ők, lenéztek, így hazudnék, ha azt mondanám, hogy 2014-17 között minden jobb volt.

Egy percig sem bánom, hogy nem ültem fel ilyen hullámokra, hanem a magam útját jártam, a saját bőrömben tapasztalhattam meg a személyiségfejlődésem és nem egy wannabe valaki álarcában, amit csak azért aggattam magamra, hogy befogadjon egy torz értékrendű, egyéniség nélküli csorda.

A divatgyökerek most törölgetik mindenhonnan a már “lecsengett”, “ciki” korszakaik maradványait a már “vállalhatatlannak” ítélt régi stílusukkal és mániáikkal. Azoknak a barátaiknak a képét, akikkel már szóba sem állnak, mert sekélyes alapokra épültek ezek a kapcsolatok.

ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi új, a nagy többség minden korban a divat után futott és persze mindig is volt egy kisebbség aki nem volt hajlandó a csordaszellembe beleilleszkedni.

Amikor én voltam iskolás, a legtöbb liba a nyomorult Modern Talkingra vagy Neotonra, Hungáriára élvezett és csak pislogtak ha valaki berakott egy Madness vagy CPg kazettát (és renegát dolog volt KISZ helyett Fideszbe belépni, eskü :))).

A fiam nemrég érettségizett és a suli alatt végig kitartott amellett hogy ő nem akar sem fb, sem más szocmédia profilt, de mégse panaszkodott kiközösítésre. A lényeg szerintem az lehet hogy ne zárkózz be amiatt hogy nem követed a mainstreamet, mert még így is vannak annyian azok akik nem, hogy a (nem is annyira) "különc" hobbijaiddal is találsz barátokat.

ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt, ami boldoggá tesz!!! Aki ezért cikiz, az dedós, nem kell vele foglalkozni.
tegnapelőtt 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, valahogy visszatévedtem ide. Én imádtam kilógni a sorból. A 80-as években amikor én jártam suliba (X gen vagyok, még nem boomer, hálistennek :D :D :D ) akkor a diszkózene, a színes ruhák, a cigizés, ezek mind menő dolgok voltak. Erre én: alapból elutasítottam a dohányzást (hálistennek örökre) Depeche Mode-ot hallgattam és az akkori Depeche Mode-osokhoz hasonlóan talpig feketében jártam. Eleivel furcsállták, majd egyre nagyobb tiszteletem lett, hogy merek önmagam lenni. A végén 3-4 "depeses" is lett az osztályunkban az én hatásomra. Szóval nem követni, diktálni kell a divatot :D
tegnap 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
Járj könyvárba, ott találkozhatsz hozzád hasonló "fura" emberekkel, s akkor majd ők lesznek a barátaid.
tegnap 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!