Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok-nők, fiúk-férfiak...

Lányok-nők, fiúk-férfiak kinek melyik napszemüveg tetszik?

Figyelt kérdés

Milyen szemüveget ajálanál egy férfinek ami tetszik is neked?


Például erről az oldalról tudnál választani?

[link]



márc. 4. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Temuról speciel nem rendelnék napszemüveget, de mindenképp valami vékony fémkeretes aviator stílusú napszemcsit vennék. Szerintem azok néznek ki a legjobban.
márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát arcformától függ kinek mi áll jól én azt javasolnám valamelyik boltba próbálj fel sok fajta formájú keretet és amit jónak érzel magadon azt vedd meg vagy olyan formát keress
márc. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1) Temuról tuti nem, napszemüvegből vagy minőségi vagy semmi. A szemed világáról van szó, a napszemüvegben kitágul a pupillád, ha nincs uv szűrés, még több káros sugárzás jut a szemedbe. Nekem pl Ray Ban van, alább nem adom.


2) A fejformától is függ, ha magadnak akarsz, akkor menj el boltba, pl. Vision Exp-be, és válogass, aztán vagy vegyél ott vagy nézzél hasonlót a netről.

márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Temuról semmi, hiába van ami tetszik, KIZÁRT, hogy annyi pénzért rendes napszemüveget kapsz. Amúgy formára nekem a "sima", klasszikus formájúak jönnek be, az ilyesmik:


[link]

márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!