Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy szégyellted,...

Volt már, hogy szégyellted, hogy facebookon kevesen köszöntöttek fel születésnapodon?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Úristen b+!!!
ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D Sőt, már be sincs állítva, hogy látsszon, mert nekem nagyon fura, hogy olyanok írtak, akikkel nulla kapcsolatom van, van, aki az utcán is szinte elment mellettem. Így legalább csak az köszönt fel, aki tényleg ismer és aki tényleg közel áll hozzám.
ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eleve levettem a láthatóságát sok éve, és nem tud írni a falamra senki.
ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel. Ha meg is köszöntenének sokan az semmit nem jelent mert a közvetlen életedben nincsenek ott.
ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is levettem a születésnap láthatóságát néhány éve facebookról. Meg az is igaz, hogy minden mást is levettem onnan. Nincs fent rólam semmi.
ápr. 9. 14:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve sose értettem hogy miért nem privátban írnak.
ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem pont az volt fura, hogy random emberek köszöntgettek, akik élőben nem is biztos, hogy köszöntek volna, csak évfolyamtársaim voltak egyetemen. Azonnal le is vettem a láthatóságát, eleve átállítottam volna ha tudtam volna, hogy magától ki fogja írni a születésnapom.
ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tavaly emiatt rengeteg ember lett öngyilkos. Egyébként meg ki sincs már írva nekem :D
ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm miatt merült fel bennem a kérdés. Nekem nincs kint a dátum, ezért minden alkalommal megkérdezi (születésnapon, névnapon is) hogy "sokan köszöntöttek?"

Nem mindegy?

Ő azért szedte le a dátumot, mert szinte senki nem köszöntötte fel soha és szégyellte.

ápr. 9. 14:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt vettem le, hogy ne kapjak macskás képeket olyanoktól, akiket évek óta nem láttam. Volt is róla egy cikk, hogy mennyire eszetlen dolog ez a facebookos felköszöntés, amikor halottaknak is küldtek mindefélét, csak mert kiírta az oldal, de amúgy azt se tudjuk, hogy mi van a másikkal.

[link]

ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!