Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy szégyellted,...

Volt már, hogy szégyellted, hogy facebookon kevesen köszöntöttek fel születésnapodon?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 14:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10: Na az szerintem is rémes, mikor valaki a halottakat felköszönti, mert nem tudja, hogy már nem él az illető.


De mondjuk szerintem az sem jobb ha azt írják neki, hogy boldog születésnapot ott fent!

ápr. 9. 14:43
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elrejtettem, hogy senki ne írjon aki csak onnan tudná
ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem kint van, de sosem reagálok rá semmilyen módon, így szépen leszoktak róla. Egyre kevesebb nyilvános facebook köszöntést kapok szerencsére. Ha valaki szeretne, privátban köszöntsön fel, az jól esik. A nyilvánosság előtti dolgok zavarnak.
ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott volna ilyent szégyellni. Nem kapok sok köszöntést, de azok legalább, 1-2 kivétellel, olyanoktól jönnek, akik amúgyis közel állnak hozzám.
ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sose szégyeltem.

+ Sokan privát üziben köszöntenek fel, azt meg más ám se látja.

ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt nem, de olyan már volt, hogy a kitett profilképemet kevesen lájkolták és azt szégyelltem meg rosszul esett.
ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!