Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1. együtt töltött születésn...

Az 1. együtt töltött születésnapotokon mivel köszöntött Titeket kisbabátok? Mennyi idős volt akkor?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom, a 7 hónapos pici lányomtól virágot kaptam. Úgy szorította a kezével, hogy alig akarta ideadni. Tesóm fogta a picit a kezében. Tündéri volt.
2009. okt. 27. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Születése után 6 nappal volt az én szülinapom, amit együtt töltöttünk először, szóval örültem, hogy van és nem a szülinapomat kellett kórházban töltenem.
2009. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azt hiszem ez még a virágnál is szebb ajándék volt. :-)
2009. okt. 27. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 15 nappal volt a szülinapom, tehát semmit. :)

Most még majdnem 3 hét van addig, előbb a lányomén legyünk túl (szombaton lesz, én sütöm a tortát, kicsit parázok), aztán majd meglátom, hogy apukának eszébe jut-e, hogy a kicsit rábírja vmire (virág, bonbon átadása,... vagy ilyesmi)! ;)

Kíváncsi vagyok, hogy mit alkotnak ők ketten! :D

2009. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Majd írd meg. Olyan tündériek ezek a picik az ajándékkal a kezükben. Persze a legnagyobb ajándék ők maguk, de akkor is felejthetetlen élmény. Nálunk apuci szülinapján volt 15 napos a picur, akkor ő maga volt az ajándék. Reggel ráraktam apa mellkasára, úgy kívántam boldog szülinapot. Ha nem sietett volna, akkor apuci szülinapján jött volna világra, aznapra voltam kiírva. :-)
2009. okt. 27. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 hónapos volt (most 13 hónapos) , és az Alexandra gondozásában megjelent Édesanyák c. könyvet kaptam tőle :-) Elpityeredtem...
2009. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülinapom után 4 nappal született a kislányom 3 héttel korábban. Egyébként a szülinapom napján volt joslófájásom és azt hittem, hogy ő lesz az ajándék. Azóta már 16 hónapos és nekem az volt a legszebb első szülinapi ajándék, hogy vele együtt ünnepelhettem és most már tudom, hogy ez minden évben így lesz.
2009. okt. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Rendben, nov. 15 után jelentkezem. :)

2009. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, egyébként a szülinapom előtt 2 nappal volt kiírva, de előbb jött, egy jeles napon, mikoris 10 évesek voltunk a párommal és egyben az egy éves eljegyzésünk is ezen a napon volt!

Második baba. De nagyon örültünk a sok évfordulónak! :)

A szülinapom elhalványult ezek mellett.

2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!