Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van ezzel lánnyal?

Mi van ezzel lánnyal?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy lány aki megtetszett, egy barátomon keresztül volt alkalmam megismerni.

Közben kiderült, hogy van barátja, így hagytam az egészet.


Eltelt 1 hét és rám írt gondoltam udvariasságból

visszaírok, aztán megállás nélkül beszélgettünk/írogattunk volt amikor flörtöltünk egymással, már kezdtem kicsit belé zúgni, de rá jöttem, hogy ebből úgy sem lesz semmi így hagytam és nem kerestem, de ő viszont igen, szinte mindennap rám írt és persze mindig visszaírtam neki, mostanában próbálok távolságtartó lenni, de még így szokott keresni.

Azon gondolkozok ez mennyire normális dolog, hogy van barátja és egy másik sráccal beszélget, förtörget nap hosszat, sokszor azt veszem észre, hogy próbál szemezni velem. Ilyen kérdések vannak a fejemben:

vajon ez csalásnak számít? srác tudhat erről? Miért csinálja ezt a lány? .


Lehet kicsit túl gondolom, de engem zavarna ha a barátnőm ilyet csinálna.


Hogyan tudnám lekoptatni finoman? Jövőre leszek végzős és nem akarom szemtől szembe elmondani az igazat, mert még látni fogom meg párszor vele vagyok egy órán és több közös barátunk van



ápr. 12. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez érzelmi megcsalás, amit csinál. Unhatja a barátját, vagy benned többet lát, de az ilyen emberek egyszerre több emberrel flörtölgetnek, hátha bekapja valaki a horgot. Tök jó, hogy magadtól is észreveszed, hogy ez nem tisztességes. Ne gondolj bele többet, hiszen ha a barátnőd lenne, veled is ugyan ezt csinálná.

Van egy olyan tippem, hogy panaszkodni is szokott, hogy rossz a kapcsolata. Csupán azért, hogy megsajnáld. Mondd meg őszintén, hogy hagyjon têged békén.

ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szokott panaszkodni, néha ír róla hogy milyen kis aranyos meg cuki pofa barátja, de semmi több
ápr. 12. 00:29
 3/6 A kérdező kommentje:
De a többi igaz amit írtál
ápr. 12. 00:29
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
73%

Làny, egyelek meg...még nem is nő.


Amúgy elég alja, de hàny éves is? 15-17? Valszeg a figyelmed jólesik neki, ha nem vagy mamlasz, a pénuszoddal is ugyanez lesz a helyzet.


De jobb, ha nem szàmítasz semmi komolyra, sajnos Woody Allen jut erről eszembe...

ápr. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Dugd meg, ha nem teszed, megteszi más, és bánni fogod.
ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"engem zavarna ha a barátnőm ilyet csinálna"

Akkor miért dugnád meg? Hülyeség.


Nézd egyre inkább levegőnek, akkor majd leszokik rólad.

ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!