Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az emberekről, akik apró, jelentéktelen dolgoknak is tudnak örülni? Szánalmas, mert nagyobb öröm úgysincs az életükben?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát, nem tudom, hogy szánalmas-e, de én örülök, hogy van két kezem, két lábam, jó a szemem, egészséges vagyok, mivel másnak ennyi se adatott. Te örülnél, ha vak lennél, vagy csak egy lábad lenne? Egyébként pedig, aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot sem érdemli meg.
ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Az jó ha örülünk apró dolgoknak, amikor nagyon rossz a helyzet de túl rózsaszínnek sem jó látni a dolgokat mert az nem segít helyzeteken, megoldani kell. Az ilyen embereket előre mozdítani kell lehet egyébként öröm az életben, csak megvan, hogy mikor. Ha nincs munka keresni kell, vagy nincs társaság keresni kell.
ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egy jó tulajdonság, ha nem csak a nagy dolgoknak tudunk örülni, hanem a kicsiknek is :)
ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Jo dolog. Optimizmus egy fajtája.
ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó dolog, ez egy pozitív életszemlélet, és sokkal könnyebben lehet boldog egy ilyen ember.
ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagy dolog nem esik meg minden nap az emberrel.Így szerintem ha valaki tud örülni egy korsó sörnek a madarak énekének;vagy bármi más apróságnak,akkor az segít abban,hogy ne keseredjen meg..
ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy kérdező.

Pont mi látjuk az élet apró csodáit, amit mások nem.

Egy gyönyörű naplemente, a tavaszi fák szépsége, minden csodálatos, és én ennek nagyon örülök, hogy élvezem az élet apró csodáit.

Eső utáni szivárvány, este a virágok illata, bárminek tudok örülni. :)

ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem eszembe nem jutott volna azt mondani, gondolni, hogy szánalmas, ha valaki az apró dolgoknak örül. Ez a tény magában meg nem zárja ki, hogy nem történnek vele nagyobb, kiemelkedőbb pozitív történések is.

Szóval ezt, hogy apró dolgoknak is képes örülni, mindenképp pozitívnak mondom. Nekem kifejezetten szimpatikusak is az ilyen emberek.

ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Régen az ilyeneket, akik apró, jelentéktelen dolgoknak is tudnak örülni egyszerűen embereknek hívták.

A szánalmas inkább az a sok konzumidióta, akik már nem annyira emberek, hanem inkább csak fogyasztók. Az ő pszichés egészségük kártyavárként képes összeomlani ha nem tudják birtokba venni a mások által diktált trend megkövetelte logóval ellátott terméket, ha csak az olcsóbbat kapják meg egy dologból ami ugyanolyan mint a drágább, vagy ha nem sikerül elég hitelesen összehazudni a rajság látszatát a környezetüknek.

ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Magányos férfi vagyok, de minden nap nagyon sok szépet és jót látok,mert nyitott szemmel járok.

Megsimogatok kutyusokat, rám nevetnek a kis gyerekek, eligazítok az utcán embereket,kinyitom a kaput megpakolt szomszédnak.Már ezek is értékessé teszik a napom,de a sok virág, harsogó zöld lombok, orgonaillat,rigók éneke,mind csodálatos....nem érdekel a politika,a trendi cuccok,nincs okostelefonom.

De élek és élvezem, még ha pár éve magányosan is. És szánom a fent említett konzumidiótákat...akik hajnaltól állnak sorba szupcsi új telcsiért....

ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!