Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én is vagyok valamilyen csak...

Én is vagyok valamilyen csak nem látom magamon?

Figyelt kérdés
Szinte minden ismerősömhöz társítani tudok egy tipikusan csak rá jellemző mozdulatot, szófordulatot, tekintetet és hasonló dolgokat, viszont magamat semmilyennek látom és félek, hogy emiatt jelentéktelen vagyok.

2023. ápr. 4. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vagy "valamilyen", de ez nem is jelenti, hogy jelentéktelen vagy.
2023. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én értelmezésemben a jelentéktelenség egyenesen következik a semmilyenségből.
2023. ápr. 4. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
A jellegtelen esetleg, de jelentéktelen semmiképpen.
2023. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mások az ilyen apró aranyos sajátos tulajdonságok miatt emlékeznek valakire. Ha nekem semmi ilyenem nincs, akkor ilyesmiről nem jutok az eszébe senkinek, ergo jelentéktelen vagyok számára.
2023. ápr. 4. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Bennem ez sosem csapódott le így. Mindenkinek van egy sajátos személyisége, ami valamiben különleges. De nem mindenkinek van megfogalmazható különlegessége, lehet csak mondjuk kedves, jó hallgató, valami ami felett elsiklasz.
2023. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Azért olyan nincs hogy valaki semmilyen! 🤡🤡🤡


Olyan van aki jellemtelen arra is lehetne érteni,hogy senki (nem emberi, nem emberhez méltó a viselkedése).

Meg a gazdagok mondják szegényekre.


A "valaki" meg KI HA Ő NEM,nárcisztikus-féle, vagy az!

ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Még mondják hogy ebből is 12 egy tucat,tehát nem tűnik fel a jelenléte,nem tűnik ki a tömegből.

Lehet arra se emlékszel ha beszéltél vele típus még a neve se ugrik be.


Azért ilyent is ismer valaki. Pl. Volt osztálytárs vagy hasonló. 100-szor láttad, lehet közel ült hozzád de max.a neve ha beugrik (az is akkor ha nem ismersz olyan ketesztnevűt mert ha igen akkor tuti a másikra gondolsz erre legutoljára.

Nekem jó a memóriám asszem de azé van hogy előfordul de ha 40 millás kérdés lenne se tudnám a vezetéknevét, a keresztnevéhez is kellene jó néhány perc.


Aki meg úgymond túl akármilyen volt még ha egyszer láttad akár taknyos korodba, na ez a... gyerek, az se volt semmi figura.

ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A #7 válaszoddal cáfoltad meg a #6 válaszodat. Ha valakinek fel sem tűnik a jelenléte és a nevére visszaemlékezni is szinte lehetetlen, akkor az a valaki pont semmilyen.
ápr. 22. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:

8 Nincs igazad! Azért nem "emlékezetes" vagy emlékszem rá mert átlagos volt, csendes mondjuk vagy visszahúzódó vagy egyszerűen nem beszéltünk úgy egyáltalán (a sziákra azért nem emlékszünk minden esetben, főleg ha sok a gond a memória se olyan mint anno vagy nem mindig olyan de én pl. irodalmi kérdésekre se emlékszem pedig 4 voltam, lehet meghülyültem úgymond. Vagy csak bemagoltam mert nem érdekelt,azért nem emlékszem. Ami úgy érdekli/érdekelte vmikor az embert, na az beugrik. Lehet emberekre is igaz hogy a szimpatikusabb vagy totál ellenszenves barmok azért

azok megvannak. Fene tudja.

ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazam van! Ha benned nem hagyott semmilyen nyomot, akkor az illető számodra semmilyen volt. Pláne, ha még a nevére sem emlékszel.
ápr. 22. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!