Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen félelmeid vannak?

Milyen félelmeid vannak?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Van félelmem, de nem írom le.
Van félelmem, leírom kommentben (írd, kérlek).
Nincs félelmem. Én nem félek semmitől!
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Tériszonyom van, és halálfélelmem volt bringázáskor. Soha többé nem ülök rá.
ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak attól félek, hogy meghal 3 olyan személy (van közte cica is) akit szeretek. Minden mást leszarok, és semimtől sem félek.
ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Irántól félek
ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az egyik legnagyobb félelmem, hogy az egyik testrészemet "elvesztem".

Itt gondolok valaminek az amputálására, illetve az érzékszervem elvesztésére, mint például látás, hallás, tapintás, szaglás, stb.


Egyszer azt álmodtam, hogy megvakultam, bőgve ébredtem fel. Borzalmas volt.. soha nem akarom átélni milyen..


Másik legnagyobb félelmem, hogy egy számomra fontos személyt elvesztek, például a nővéremet, édesanyámat, vagy a legjobb barátnőimet. Borzasztóan fájna, ha ők nem lennének többé.


Így elsőre ezek jutottak eszembe, de biztos vannak még apróbb dolgok, mint például csótányok, stb.

19/f

ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
hát ez lehet,hogy furcsa lesz,de én a SZERETETTől félek amit a halálközeli élményekben is megemlítenek,hogy mi van odaát.Számomra elfogadhatattlan és félelmetes hogy mind egyek leszünk ott.ezért próbálok minnél tovább itt maradni és késleltettni a vele való találkozást,mert onnét már nem lehet menekülni előle ahogy itt az életben még igen!
ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretteim elvesztésétől.

Hogy menthetetlenül olyan kiszolgáltatott helyzetbe kerülök, és abban is maradok, ahol már nem tudok többé magamról teljesen gondoskodni, akár betegség, akár baleset miatt.

ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, ezt kifelejtettem. Az öregségtől és a szegénységtől.
ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Az üvegtől. Félek, hogy bármelyik pillanatban összetörik és akár engem, akár mást, összevág. Még a szörpös üvegtől is félek, hogy vásárláskor a kosárban, vagy a kocsiban összetörik. Vagy egy szimpla üvegajtótól is, hogy bevágja a szél és bumm, a baj megtörténik. Ez azért alakult ki bennem, mert egyszer tesóm bevágta az üvegajtót, amiben összetört az üveg és összevágott engem, ami eredményezte hogy össze kellett varrni a sebeim.
ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kígyók, halál, öregedés (ráncok)
ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Attól félek hogy egyszer beszarok nyilvánosan és mindenki kiröhög ezért mindig pelenkát hordok
ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!