Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan nézhetek ki közel 30...

Hogyan nézhetek ki közel 30 évesen úgy mint egy kamasz? Valami betegség okozhatja ezt? Nem vesz komolyan így egy nő sem.

Figyelt kérdés
ápr. 14. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet.
ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy vagyok én is csak 36 évesen (férfi), áldásos dolog lesz ez neked is, ne aggódj. Amit tudsz tenni az hogy izmosodj valamilyen sport által és teremts magadnak egzisztenciát. Ha a korodbeli nőknek nem kellesz akkor keress a fiatalabbak között még lehet jobban is jársz velük.
ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó genetika. Kicsit mint a Game of thrones os csávó Thomas Brodie-Sangster aki 30+ és még mindig kb 15 nek néz ki.


Szerintem pozitív a fiatal kinézet és jól fog még jönni később. Amit esetleg tudsz tenni az az hogy edzel és felszedsz egy kis izmot magadra és akkor sokkal kevésbé tűnsz fiatalnak. Ha tudsz esetleg szakállat növeszteni az is segíthet. Ha nem akkor azt is elő lehet segíteni

ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nálam huszonévesen volt így, most pedig 35 évesen 25-nek nézek ki - még szakállal is. Ez például egészség és életmód függvénye lehet. Genetikát nem mondok, mert anyum genetikája nagyon rossz és nem igazán hiszek benne.


Nálam helyzet: nagyon lassan indult be az életem, soha nem akartam fizikai munkát, nagyon sokáig voltam munkanélküli, ülőmunkám van, kezdeti gyógyszeres elhízásból lefogytam és félig visszahíztam munkanélküliség miatt. Bár a mozgás hiánya és a visszahízás rossz... De azóta 10 évtől túrázok, 1 évvel ezelőtt új étrendtől lefogytam, soha nem voltam ilyen jó formában. Illetve volt lelkileg egy nagyon rossz időszakom és pont a végén meglátszott rajtam. A hajam elkezdett őszülni és hullani. Egy rövid időben csomóban hullott és a fodrászom már temette a hajamat. De mikor az új étrenddel visszafogytam és pont megoldódott a problémám is, egy csapásra újra visszatért a 24-25 éves kinézetem. A fodrászom is behalt, hogy mitől van újra hajam. Sőt: soha nem volt ilyen jó színe és én pedig eddig soha nem szerettem a korábbi semmilyen színét. Éveken át - ilyen fiatal fickóként - festettem a hajamat és most nincs szükségem festeni. Nem is őszül. A hajam egészsége szerintem egyértelműen az egészséges táplálkozásom miatt, de senki nem talál rá magyarázatot. Pedig válogatós vagyok és úgy állítottam össze. Semmiféle csodaszert nem is tömök. Úgyhogy én 30 év felett még vissza is fordítottam egy negatív helyzetet.

ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát én mentális-lelki egészségben és egészséges táplálkozásban hiszek.
ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marci?
ápr. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!