Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség? Mi okozhatja ezt a...

Segítség? Mi okozhatja ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, anyukámról...


Gyerek kora óta tart azt mondja, hirtelen elzsibbad, rosszúl lát muszáj lefeküdnie.

Álltalában a pihenés segít, de van hogy fel napig is tart, olyan is volt hogy fél percre teljesen elment a látása....


Volt már orvosoknál, vérvételt is csináltak neki es valami érdekes módon ők mindent rendben találnak, hogy neki semmi baja...

De hát akkor mi van már, biztos nem csak úgy szórakozásból van rosszul... anyum már nem is akar elmenni orvoshoz mert tudja hogy ugy se találnak semmit. De én nagyon féltem már 46 éves es gyerek kora óta ez van.


Lassan jönne az unokája is értitek, hova tudnám elküldeni, rávenni hogy még utoljára elmenjen? Ha más is tapasztalt ilyet, ez mi? Mit lehet ellene tenni?



febr. 26. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Tipikus vérnyomás leesős tünetek, azért nem találnak semmit. Max egy kis pánikbetegséggel társult. De inkább olyan önsajnáltatásnak tűnik.

De az még viccesebb, hogy úgy írsz a 46 éves anyádról, mintha 86 lenne.

febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet ez cukor probléma is .
febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. Azt azért elég könnyen kiderítette volna már egy labor, szóval azt ki lehet zárni.
febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
63%
Nyaki gerinccsigolya meszesedés.
febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4. Ja, tipikus gyerekkori nyavalya 😅
febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy önsajnáltatás lenne már nem élek vele, csak mikor vele éltem akkor is ez volt már, van hogy pár havonta történik de olyan is volt már, hogy heti többször. Csak most 1 honap mulva megint elő jött nála.


A pánikbetegségre vagy valami traumára én is gondoltam mert nagyon rossz gyerekkora volt...de ez igy kihatna az egészségére?


Cukorbetegség nem lehet, van vércukor mérője azzal nincs gond, a vérnyomása se rossz ha nincs baj, nyugalmi állapotba.


Egyébbként szerintem meg úgy írok az anyámról mint egy ember aki szereti az anyukáját és tehetetlennek érzi magát.

febr. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!