Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások is tanultak a gyakorisok...

Mások is tanultak a gyakorisok véleményeiből?

Figyelt kérdés
itt azért eleg sok ember leirja a velemenyet es rengeteg hasznos velemenyt, gondolatot, akár nézetet is el lehet tanulni a válaszolóktól
ápr. 17. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen
ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Aha
ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazán, mivel boldog-boldogtalan írhat ide, és sokszor az anonimitás sem riasztja el az embereket attól, hogy kétszínű hazugságokat írjanak le. Kezdetnek pl a 17 éves, 200 millióval rendelkező, havi 4 millió nettót kereső, napi 2 órát dolgozó magánvállalkozók, akik mindezt 1 év alatt érték el.
ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Okulni lehet belőle, az jó, hogy megosztjuk a tapasztalatainkat. Ettől függetlenül én még mindig az egészet kis távolságból figyelem, hiszen nem ismer innen senki, és nem is szerethet innen senki....

Bár jóindulattal szoktam válaszolni, nyilván lehet ez a másik oldalon is! Összességében jó, hogy van ez a lehetőség. De a személyes interakciót nem lehet pótolni semmi mással sem.

ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3, ez igaz de en most itt pont nem az ilyen jellegu dolgokra gondoltam, hanem inkabb az olyan temaban ami az emberek szemelyiseget, lelki dolgait erinti pl: parkapcsolat, depresszio, tudatos elet, stb, stb.

rengeteg olyan valasz van amit el lehet raktarozni, elgondolkodni rajta, stb. En pl a szamomra nagyon hasznos valaszokat lescreeneltem es kulon mappat csinaltam belole. Lehet tulzasnak fogjatok venni pedig nem az, de a mostani szemelyisegem egy fontos reszet innen meritettem

ápr. 17. 10:18
 6/16 A kérdező kommentje:
#4, minden szavaddal egyetertek
ápr. 17. 10:19
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem olyan érzésem van többnyire, hogy az itt lévő embereknek csak az elenyésző része tanul is valamit, ugyanis érzelmek alapján kerülnek fel sokszor a kérdések amik csak a Kérdező egósimogatására szolgál.


Talán a tudományok rovat az egyetlen aminek van is konkrét értelme.

ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
57%
Dehogy is, gőzt kiengedni járunk ide legtöbben, meg röhögni :D
ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Pl. technikai segítségkérésnél. Ott vannak normális konkrét válaszok.

De a legtöbb kategóriában csak hülyeségek vannak. Szórakozni jó maximum.

ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!