Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak olyan nézeteid, vélemén...

Vannak olyan nézeteid, véleményeid, meglátásaid amiket a körülötted élők egyáltalán nem osztanak, amikkel egyedül vagy de te mégis kiállsz mellettük?

Figyelt kérdés
Bármilyen témában. Mik ezek a nézetek? (Nyugi, senkit nem pontozok le)

2021. febr. 11. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem kedvelem a melegeket. Egyszerűen visszataszítóak számomra. Viszont! Sosem mondanám ezt szemtől szembe egy meleg embernek. Sosem éreztetem velük a problémámat. Magamba szitkozódom egy sort de ennyi. Viszont sok emberrel kerültem már konfliktusba ilyesmivel kapcsolatban. Ha feljön témába hogy kinek mi a véleménye a melegekről, akkor őszintén elmondom az enyémet. Szerintem nem kell mindent és mindenkit szeretni, de ameddig az ember kulturáltan tudja kifejezni a nem tetszését addig nincs baj.
2021. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden témában a többségtől eltérő a véleményem.
2021. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az egy éjszakás kalandokat, nem így neveltek. A haverjaim nagy részének viszont semmi baja nincs vele, emiatt kicsit elítélem őket, ahogy azért is, mert folyton piálni akarnak.
2021. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, miért kell barátság, ismeretség az embernek. Én eltolom magam mellől az embereket, nagyon kevesen vannak mellettem, az is munka miatt, konkrétan barátom nincs. Nem értem, miért kellene, az embernek sokmindennel egymaga kell szembenéznie.
2021. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az, hogy jelenlegi alláspontom szerint nem szeretnek gyereket. Nem lennék jó anyának, nem vagyok az a másokról gondoskodó típus. Egy cserepes növény kihal mellettem.

Erre általaban azt kapom, hogy de az majd jön, majd a terhességgel hormonokkal kialakul stb.

Szerintem nem. Ha nem megyek á valami nagy pálforduláson, nem hormonok miatt meg a terhességtől hanem eleve magamtól akkor nem hiszem hogy jó lennék anyának. Annyira nem is érdekel.

Azt elfogadom, hogy ez meg változhat, mert fiatal vagyok.

De abban bízni, hogy majd a hormonok meg az ösztön fog anyává tenni hát szerintem felelőtlenség

2021. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1 A melegeket utálod, vagy azt a hamis képet, amit undorító módon politikai ideológiák a melegek kis részét felhasználva provokációként, az ízléstelen vonaglásokkal kialakítottak benned?


Egyénként nagyon sok témában szembe szélben érzem magam. Borzasztóan fárasztó, de a józan észt, a logikus gondolkodást, a saját nézeteimet és az objektivitást szem előtt tartva, büszkén vállalom a véleményemet, és állok ki mellette mindig, minden téren. (Persze nem provokálom a vitát, de ha valaki felhoz egy témát, akkor gond nélkül kimondom, amit gondolok. Most már. Nem volt ez mindig így, a közelmúltban "nyílt ki a szám" amikor rájöttem, hogy nehéz menet lesz, de megéri kiállni az igazamért, a gondolataimért, mert semmit sem veszíthetek vele.)

2021. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

A melegeket utálom. Akarva akaratlanul de több meleg embert is megismertem már a munkám és az életem során. Tartom magam annyira intelligensnek hogy felmérjem hogy egy politikai ellenségkép valóban olyan-e ahogyan a média sugározza felénk, avagy nem.

2021. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm.
2021. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a politikai nézeteimet nem tolerálja a környezetemben élő emberek többsége, de én nem foglalkozok velük. Nem szoktam nagy dobra verni, hogy miként is gondolkozok az adott témában, de ha rákérdeznek, akkor mindig a valóságot mondom.
2021. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!