Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a véleményeid,...

Mik azok a véleményeid, amiket a társadalom elítél?

Figyelt kérdés

Ha valaki megkérdezné a véleményed egy olyan dologról, amivel kapcsolatban ilyen véleményed lenne, elmondanád-e, vagy inkább hazudnál vagy kitérnél?


Amennyiben felvállaltál már ilyet, hogy reagáltak rá a többiek?



2021. szept. 14. 18:16
A kérdező szavazást indított:
Nincs ilyen véleményem, ha lenne nem vállalnám
Nincs ilyen véleményem, de vállalnám
Van ilyen véleményem, de nem vállalom
Van ilyen véleményem, és vállalom is
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom (hacsak nem egy, az átlagosnál ismertebb ember vagy) a saját mikrokörnyezetedet jelenti, ugye? A családtagjaid, munkatársaid. Mondjuk te nem utálod, nem ítéled el a pedofilokat, vagy vállaltan nyitott kapcsolatban éltek a pároddal, mert nektek így jó, vagy nem fürdesz naponta, csak kétnaponta, és ezt elmondod nekik.
2021. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom megjátssza azt, hogy mit ítél el, mert a közvélemény-kutatások azt mutatják, hogy X dolgot elítélnek, de a gyaksziban ez nincs így.
2021. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
F_szom a társadalomba!
2021. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Kicsit sem vagyok "píszí", és ezt vállalom is. Cinikus, nihilista, mizantróp tetű vagyok, bár mentségemre szóljon, hogy az emberiség nagy általánosságban meg is érdemli. Nagyon átestünk a ló túloldalára manapság, semmilyen téren nem tudunk olyan véleményt alkotni, amin valaki ne sértődne meg. Pont ez az, ami engem nem tud meghatni, fogalmazhatok úgy is, hogy pi***ba a polkorrektséggel. Szükség esetén bárkit a helyére teszek, nem feltétlenül válogatott szavakkal.
2021. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. az összes ahol az egyén szabadságára lyukadok ki pl. nem kötelező gyereket szülni, nem kötelező szeretni valakit csak mert rokon, mindenkinek magánügye, hogy milyen ruha van rajta, milyen a haja, sminkel-e stb.
2021. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az àltalában nem tetszik az embereknek, hogy nem akarok gyereket.
2023. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki érdekből cselekszik mindig, én is.
2023. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!