Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta húzódik ellenünk a...

Amióta húzódik ellenünk a büntetőeljárás, miért érezzük úgy, hogy az emberek letámadtak és szidnak minket?

Figyelt kérdés

Kistelepülésen élünk Szabolcs Szatmárban, itt mindenki ismer mindenkit.

Egy ittas vasárnap reggel azt találtuk ki az ismerősömmel, hogy gázpalackoknak dobálunk téglákat a hátsó udvarban. Az egyik tégla úgy eltalálta a palackot, hogy az beledőlt a parázsló tüzünkbe, ezután felrobbant. Az utcára repült minden törmlék..

Gondatlan veszélyeztetés a vád.


Pedig nem sérült meg senki, csak mi voltunk ittasak.


Tényleg nem ezt akartuk



ápr. 18. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Remélem viccelsz.
ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Jobb mesét nem tudtál kitalálni?
ápr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ez megtörtént, akkor nehezen tudnék ezek után rátok ép elméjű emnerként tekinteni.
ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részeg én is voltam már, mégsem veszélyeztettem másokat.
ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert hülyeséget csináltatok. Az, hogy részegek voltatok, nem enyhítő körülmény, sőt...

Egy darabig még így lesz, aztán jó esetben majd felhagynak a szidással, csak valószínűleg rajtatok marad a bélyeg.

ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!