Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenne tekintélye előttetek...

Lenne tekintélye előttetek egy olyan főnöknek aki előzetesből jön és büntetőeljárásban vesz részt szabadlábon egyelőre?

Figyelt kérdés

Lenne tekintélye előttetek egy olyan főnöknek akit nappal munkaidőben a mumnkahelyről visznek el a rendőrök, ott előttetek helyezik előzetesbe, majd napokrta eltűnik, előzetesben van elzárva, majd kiengedik és szabadlábon védekezhet a büntetőeljárásban, mely alatt áll.

Vmi gazdasági bűncselekményről van szó, közelebbit enm tudni, de annyit igen, a bűncselekményeket évek óta folytatólagosan a saját cégénél követte el.

Hogy mi lesz a vége, sanszosan börtön, az most mindegy is, de elviselnétek hogy egy potenciális sittes magyarázzon nektek jogszerűségről, feladatokról stb?

Lenne tekintélye egy ilyen főnöknek a szemetekben?


2018. ápr. 9. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Alkalmazottként semmi közöm ahhoz, hogy ő mit csinál a magánéletében.

Amíg ő a főnök, addig ő parancsol és magyaráz a feladatokról és társairól.


Senki sem tart fegyvert a fejed mellé, ha nem tetszik, akkor hagyd ott. :)

Engem nem igazán zavarna.

2018. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez olyan mikor az olyan lányok teszik magukat hívőnek akiken átment a fél falu. Vagy az alkoholista szülő papol a gyermekének arról hogy az alkohol rossz. Sorolhatnám a példákat ugyan ez a véleményem arról is amit írtál.
2018. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is követett el semmit. Majd kiderül. Én addig nem ítélném el.

Ha eddig volt tekintélye, akkor ez nem változna meg, amíg valami konkrétumot meg nem tudok.

Ha meg eddig sem volt, akkor nincs is kérdés.

2018. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Munkaügyes troll újra akcióban
2018. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Saját cégében, saját szakállára mer törvénytelenséget elkövetni, de ha ennél a cégnél ő is alkalmazott, akkor tőle is a főnök (vagy tulajdonos) számon kéri a jogszerűséget. Érthető, ha nem akar szorulni emiatt.

Én abból indulnék ki, hogy amíg a bírósági ítélet megszületik, addig elviselem. Utána, ha ártatlan, akkor annál inkább elviselem. Ha bűnös, akkor egy darabig úgysem lesz a főnökünk. :DDD

Arra ügyelnék inkább, hogy mindent úgy papírozzak le, hogy ha ő itt is elkövet egy gazdasági bűncselekményt, abba nem tudjon engem belekeverni.

2018. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha bűnös, akkor egy darabig úgysem lesz a főnökünk. :DDD "


Az nem biztos mert ha elítélek kaphat felfüggesztettet is és kaphat pénzbeli büntetést is.

Szóval az is lehet hogy elítéltként ott lesz a nyakadon és játssza majd az az agyát hogy én vagyok a nagy jó hozzáértő főnök miközben elítélt lesz.


Ezt hogy viselnéd?

2018. ápr. 9. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ő a tulaj, akkor ő a tulaj.

Indítsd saját vállalkozást és akkor te leszel a főnök :D

Egyébként minek kell már előre elítélni???

2018. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A feketén dolgozók országában, akkor lenne ebből bajom ha erőszakos vagy gyilkos tevékenységért vinnék be.
2018. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lenne. Evvel le is zárhatjuk.
2018. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!