Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet védekezni az...

Hogyan lehet védekezni az olyan emberek/kollégák ellen, akik szemtől szembe dicsérnek és mosolyognak, mindent megköszönnek, utána a hátam mögött az első adandó alkalommal eláztatnak és kirúgatnak?

Figyelt kérdés
Volt olyan is akik már cukrot, csokit is vettek köszönetnyilvánítás képpen, aztán a heti meetingen/értekezleten a vezetőség előtt alkalmatlannak, szerencsétlennek, mindenféle szakmaiatlan sehonnainak elmondtak és következő hétre kirúgtak.

ápr. 19. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha már kirúgtak, akkor miért akarsz védekezni.
ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
*?
ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb nyertes itt te vagy, remélem tudod...
ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, akik ilyen szinten vannak, olyan mocskosak, hogy bármit teszel, kicsinálnak. Le kell lépni, és lehetőleg olyan munkát találni, amiben nagyrészt egyedül dolgozhatsz (vagy amiben te vagy a főnök). Engem is egy olyan fúrt pl., aki csak úgy random a kedvenc csokijaimat megvette nekem, meg kérésem nélkül csésze teát főzött nekem, miközben soha nem teáztam, nassoltam bent, csak 1x megkérdezte mik a kedvenceim, közben meg a hátam mögött a többieknek elmondott engem minden sz@rnak. Nagy az isten állatkertje.
ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen szarkavaró patkány munkatársam. Vissza kellett fognom magam, hogy ne könyököljem ki a fogsorát.
ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálják. Besegítek masik osztálynak is mert sok az adminisztrativ munkájuk az enyem nem olyan kötött de jelezve van vezetésen is hogy más osztályokra is dolgozom ma már.

Nos a masik osztalytol kapok(jutalom)csokikat meg köszönömöket es közben ők az elsők akik rohannak a vezetőhöz ha kések. (Azzal nem ha túlórázok, csak azzal ha kések)a de magának a csopveznek se tetszik hogy en már lassan univerz vagyok a cégnél es ellátok egy rakat feladatot, az igi előtt akar áztatni...


Ezek mind vmilyen irigy feltékeny emberek szerintem. Az fáj nekik ha segitesz mert te tudsz segiteni, az fáj nekik ha jó munkaerő vagy mert te jó vagy, igy nyilván magujat nézik csak le kevesebbnek érzik magukat nálad es kompenzálni akarnak hogy téged nyomnak lefelé.

ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ez ellen védekezni, ez is egy magyar szokás.
ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt hasonló munkahelyem, váltottam. Most már nincsenek ilyen problémáim.
ápr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki mondja vissza a rosszakat neked? Ha egyszer a hátad mögött hangzik el? Én ezt büntetném. Te is mindent visszamondasz mindenkinek?
ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!