Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szükséges! Most lesz a páromna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges! Most lesz a páromnak a születésnapja október2-án és mi szombaton találkozunk. És most illene elötte megköszönteni. Vagy utána szombaton egy héttel késöbb?

Figyelt kérdés
Mert valaki ezt, valaki azt mondja. Én pedig nem tudok dönteni.2. a ugye hétfö és akkor nem tudunk találkozni tehát ezért nehéz döntés hogy elötte 2 nappal vagy utána egy héttel?

2017. szept. 27. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az figyelmesebb,és azt jobban szeretné,hogyha előbb köszöntenéd fel:).
2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A babona úgy tartja, hogy akit előre köszöntenek, az hamarosan meg fog halni. Nincs sok igazságalapja, a fél világ halott lenne már, de inkább utólag illik köszönteni szerintem, mint előtte.
2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondolok hogy előtte figyelmesebb dolog. Csak nem tudok dönteni. Mert tényleg nem tudom hogy melyik gázabb.
2017. szept. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!