Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Szoboszlai Dominiknak ilyen szőrös a lába?

Figyelt kérdés

Manapság a legtöbb focista, meg már egy ideje, tükörsimára borotválja a lábát, ő pedig ilyen férfiasan áll ki mindig a mérkőzésekre, mint anno a nagy focistáink.

Szexi egyébként?



ápr. 19. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Nem is láttam még csupasz lábú pasit..
ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem borzalmas, ha egy férfi szőrteleníti a lábát.😫 De nem ítélem el őket, biztos nem is nekem akarnak tetszeni, másrészt az én külsőnben is van olyan, ami sokaknak nem tetszik, de én úgy érzem jól magam.

Szóval Szoboszlai Dominik menő.😀

ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Kircsi , sajnálom hogy anno megfáztam és lett egy keringési zavarom emiatt kihullott a lábszőröm , karom mellkasom is az . Szőrös test férfi jelenség .
ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez attól függ, Szoboszlai Dominiknak mi a véleménye arról, hogy az én lábam nem szőrös.

#1 csak láttál mostanság pár sikeres meccset, ahol Dominik is játszott, tehát láttál csupasz lábú pasit🤣

ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Milyen szőrös, kérdező? Hol? Valamit képet linkehettél volna vagy valami, nem vagyok tul nagy meccsnéző.
ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha valaki egy bundás állatot akar otthonra, inkább vesz egy kutyát vagy macskát.
ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Tényleg nagyon szőrös a lába, de szerintem a sok női rajongó, meg a pénz megvigasztalja. Egyébként ha akarná, le is borotválhatná, de úgy látszik, hogy neki így tetszik. Pedig a csapattársai között láthatja, hogy van erre példa, mert elég sok focistánál előfordul.
ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevesbe egzotikus ferfinak szimplan nem olyan szoros a laba, az is vilagos szinu, ja, es ferfias.
ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Miért foglalkozunk ezzel a túlértékelt focistával egyébként? Kinéz vagy 40 évesnek
ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]

Itt látszik pl.

ápr. 20. 01:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!