Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy anyám...

Mi lehet az oka, hogy anyám lányaként szereti a barátnőmet, míg az eddigi kapcsolataimat rühellte?

Figyelt kérdés
Esküszöm, nem értem. 27 éves vagyok, eddig négy barátnőm volt, a mostani barátnőm és egyben jegyesem az ötödik. Anyám húzta a száját, elutasította azt a négy lányt, nőt, szerinte mindannyiuk unszimpatikus libák voltak, pedig nem beszélgettek egymással öt percet, mert nem bírt velük megmaradni egy légtérben. Pedig anyám sosem volt ilyen. De nem emiatt lett szakítás a vége. Ellenben a jegyesemet első pillantásra meglátta és nemhogy elfogadta, rövidesen lányaként kezdte szeretni. A barátnőmmel együtt élünk, külön anyámtól, viszont hetente megyek látogatóba segíteni anyámnak a nagybevásárlásban, ne ő cipekedjen kocsi nélkül és szenvedje fel a másodikra. A barátnőm magától is átjár anyámhoz. Van, hogy a szabadnapi programjának egyik részét kiteszi, hogy anyámmal főznek vagy együtt és elmennek piacra és kínaikba. Nagyon szeretetteljes kapcsolatuk van, és így minden békés. Anyám alapvetően sosem volt másra telepedős típus, sem kritizáló. Mindig a barátnőimnél jött elő nála, kivéve a mostaninál. Én ennek persze örülök, de nem tudom hova tenni a dolgot, hogy az előzőeknél meg sem ismerte őket és zsigerből utálta, ővele meg igazán szép kapcsolatot ápol.
ápr. 23. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Van ilyen. Nem voltak anyukádnak szinpatikusak, és kész. Én ugyan így vagyok az unokatesóm csajaival. Nagyon jó kapcsolatot ápolunk unokatesómmal, de az összes eddigi csaját (a jelenlegit is ideértve) meg tudnám tépni. Ellenben a másik unokatesóm barátnőjével meg jóban vagyok.
ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Lehet anyád ismer téged annyira hogy tudja melyik az az arcvonásod amiből látszik a boldogságod és hogy "megállapodtál". Lehet ezt az arcvonást tőle örökölted csak nem tudsz róla de ő látja rajtad.


A többi lánynál lehet nem látta nálad azt az arckifejezést mikor elvitted bemutani őket.

Aztán az is lehet hogy jó emberismerő és a lányok arcán látott valamit amiből tudta nem hozzád való egyik se. 😃 Én is férfi vagyok és másra nem tudok gondolni.

ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg szexeltek.
ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

#3🤣🤣

Ez a lányomként dolog is addig fog tartani, míg a nőd nem hibázik valamiben. Tapasztalat.

Anno az exférjem rommá csalt, majd lányomként szeretemből hirtelen átváltott mocskos, lusta k*vává, aki otthagyta a fiát és vitte az unokát is.

ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindeképpen logikát akarok keresni, akkor az lehet amit a #2-es válaszoló írt. Vannak nagyon jó emberismerők, és rólad illetve az előző csajaid arcáról le tudta olvasni, hogy valami nem oké. Az is lehet, hogy a mostani barátnődnek szimplán olyan foglalkozása van, ami szimpatikus neki. Lehet, hogy eddig munkanélküli barátnőid voltak, vagy egyéb olyan dolgot meséltél elöljáróba anyádnak, ami neki nem tetszett.

Mindenesetre örülj neki. Nem tudom milyen a kapcsolatod anyáddal, de én meg tudnám kérdezni ilyen helyzetben őt erről.

ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mindenképp logikát akarok keresni, akkor nem azt mondanám, amit 5-ös írt, hanem amit 4-es.

Amikor lesz a barátnődnek (később: feleségednek) egy olyan húzása, ami nem tetszik anyukádnak, onnantól öribari helyett örihari lesz. :-)

És ez bármi lehet, pl. a leendő gyereketek nevelésében valamiben nem értenek egyet, vagy valamelyik ételt nem ugyanúgy készítenék el, vagy a feleséged olyan ruhát vesz fel, ami anyukád szerint nem áll jól neki.


Kérdező, abból lesz jó anyós, aki nem "unszimpatikus libákra" és "szeretem, mint a lányomat" típusú nőkre osztja fel a fia barátnőit, hanem aki abból indul ki, hogy a fiának kell vele boldognak lennie, nem neki.

ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha valakit feleségül veszel,jó esetben együtt maradtok évtizedekig,azaz anyád teljes életében. Nyilván ő is azt akarja,hogy az új családtagja,leendő unokáinak anyja szimpatikus legyen. Neki ez a lány volt szimpatikus.
ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!