Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz hogy az ember öltözköd...

Az igaz hogy az ember öltözködése hatással van a személyiségére?

Figyelt kérdés
Ha pl valaki úgy oltözködik ami teljesen nem a stílusa egy idő után már az lesz, változik egy kicsit a személyisége?

ápr. 25. 05:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Inkább fordítva igaz,előbb utóbb mindenki a személyiségének megfelelően kezd öltözni.

Középkorú meleg férfi vagyok,de nem öregesen öltözöm,de nem is huszonévesen.Tiszta,színben és stílusban kombinált a ruhám és mindig elismeri mindenki :) Egyébként a fiatalokkal jövök ki jobban, a személyiségem miatt,de biztosan nem vennék szűk nadrágot,izompólót mert abban már nevetségesen hatnék.

A divat nem érdekelt sosem,kényelmesen,jó anyagú ruhákban és cipőkben szeretek lenni, edzőcipőm nincs.

Összképem ezért fiatalabbnak mutat,mint az átlag korombeli férfiak.


55 F

ápr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember nem a személyiségének megfelelően öltözködik, akkor rosszul érzi magát a ruháiban, és ez meg is fog látszani rajta. A ruhatár megváltoztatásától csak a mesében lesz a szegényből magabiztos hercegnő/herceg. Egyetlen kivétel, ha korábban is olyan volt a személyisége, csak valamiért nem engedhette meg magának (vagy más nem engedte neki) hogy úgy öltözzön. Minden más esetben inkább kényelmetlen feszengés lesz az eredmény.
ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz.
ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

2-nél a pont.


Azokkal légy óvatos-mint ember-akik csak feketébe járnak.

ápr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Van egy ismerősöm akinek összefügg a személyisége az öltözködésével.


Annyi, hogy munkahelyére azért nem vesz állandóan feketét. Talán ott szólnának is. De azért többnyire oda is abban jár.


Zárkózott is, rettenetesen, csak régebbi barátokkal tud beszélgetni, új emberekkel, hétköznapokban munkahelyen rettenetesen nehezen, mindenen képes megsértődni, és ez a hót fekete felső, nadrág, próbál bővebb nadrágot és felsőt is felvenni, hogy az alkata se látszódjon...szép lány lenne egyébként, de így az emberek inkább szóba sem állnak vele.


De tény! Ahogy a #2 írja ha nem így öltözködne rosszul érezné magát. És még rosszabb lenne a helyzet.

ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha az üres pózokra gondolsz, amiket a tinik szoktak felvenni, ideig-óráig talán el tudják játszani, mennyire menőnek érzik így magukat, de az adott irány képviselői pillanatok alatt levágják, hogy mennyire fake a viselkedése.

Ha egy emberrel kényszerből viseltetnek valamit, amit gyűlöl, nem befolyásolja a személyiségét, csak szorongással tölti el, hogy nem engedik önmagának lenni.

Volt idő, amikor állandóan térd alá érő estélyi ruhát kellett felvennem, ami a bánatomra nem lehetett fekete. Bármilyen szépek voltak ezek a ruhák, mivel alacsony vagyok, sokkal jobban szeretem a miniket. A nagyestélyinél egyel hétköznapibb midik borzasztóan állnak. Megrövidítik a végtagjaimat, és úgy nézek ki bennük, mintha félbe vágnának.

Az évek során rájöttem, hogy ha nem b@szogatnak és diszkriminálnak a magasságom miatt, az ég világon semmi problémám nincs vele. Nem nehezíti meg az életem, és ugyanolyan nő vagyok, mint bárki más.

De amikor szándékosan olyan ruhákat erőszakolnak rád, amik a legelőnytelenebbek számodra, természetes, hogy rondának érzed magad azok mellett, akiknek jól áll.

ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

#4: Akkor vigyázz. NAGYON vigyázz!!! 😂🤦‍♀️

Feketében járok minden nap, és még nem ettem embert, sőt, vegetáriánus vagyok.

Szeretem a zenét, tisztelettudó, nyitott ember vagyok, nem egy divatból búval bélelt pózer hülyegyerek.

ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlen van ez így. Attól, hogy valaki csövesen öltözik, még tud okos, rendes lenni, pl.
ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Inkább a hangulatára szerintem... legalábbis rövidebb távon.
ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bandynk24 válasza:
47%

Tiszta lélek,erős akarat,szerető szív,tolerancia mások felé.

Ezek a fontos dolgok.

ápr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!