Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Napi szinten kb mennyi időt...

Napi szinten kb mennyi időt töltöttök a közösségi oldalak használatával?

Figyelt kérdés
Facebook, insta, kb ezeken?

#közösségi oldal #Napi használata
ápr. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1-2 óra lenne az egészséges, az emberek többsége ennek a sokszorosára hajlamos sajna.


Jómagam talán ha 2 órát naponta...

ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy-de nem csak ide figyelek.Hanem még sok másra.
ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Messengert majdnem egész nap használom (kollégàkkal is, meg családdal-barátokkal-párommal is ott beszélünk napközben)

Facebookon meg instán kb napi összesen 10-15 percet töltök, mert néha átpörgetem hogy mi újság, vagy amíg várom hogy megsüljön a vacsi stb addig pörgetem a reelst pár percig.

Reddit amit sokat használok, nem tudom azt oda sorolod-e.

ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
kb nulla percet, de legtöbbször kevesebbet.
ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Összesen kb. 3/4h.-t, de azt seme mindig teljesen kihasználva.

Csak üzenetküldésre használom.

ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában már csak max 10 percet. Facebookon vagyok jelen, de egyre kevésbé tud lekötni.
ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Másodpercre pontosan meg tudom neked írni, mert nem járok ősközösségi oldalakra! Tehát semennyi időt nem áldozok ilyen nívótlan butaságokra.
ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 percet facebookon. Megnézem az értesítéseket/ üzeneteket, benézek a hobbijaimmal kapcsolatos privát csoportokba és kb ennyi. Insta nem tudom mi, olyanom nincs. Többet nem foglalkozom ezzel, van jobb dolgom is.
ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régen képes voltam 3-4 órákat erre vesztegetni napi szinten, mivel holtidőben hajlamos voltam értelmesebb dolgok helyett a közösségi oldalakat pörgetni. Aztán történt 1-2 dolog, fel is ismertem a gondot, így mára már elértem azt, hogy heti szinten használom ezeket a felületeket maximum 3-4 órát. Ami naponta 30 perc lehet átlagosan.
ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!