Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is okoz nehézséget az,...

Másnak is okoz nehézséget az, hogyha egyedül van el tudjon aludni? Ha pl egy másik szobában már van valaki, akkor egész jól alszom, de ha az üres házba kell aludnom, akkor néhány óránként megébredek és feszült vagyok. Hogy tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek bevált praktikákkal, hogy ne agyaljam túl az egyedül alvást és tudjak pihenni.

2023. júl. 23. 23:10
1 2
 1/13 Justinianus ***** válasza:
23%

Nem, a horrorfilm után is elalszom fal felé fordulva 20+ éve egyedül.

Pont olyankor nem alszom, ha mégis van ott valaki. :)

2023. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Régen volt ilyen, mikor úgy szorongtam, hogy nem, hogy elaludni nem tudtam, de még pár órát létezni se magamban, mert az őrületbe kergettem magam fél óra után.


Orvoshoz kell fordulni

2023. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Neked is orvos segített?

Pszichológus vagy pszichiáter?

2023. júl. 24. 00:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettő. meg legfőképp az, hogy kihevertem az akkori krízist.
2023. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem rám is rám férne magam mögött hagyni a nehézségeimet..

szeretnék rendben lenni.!

Hogy választottál jó szakembert ?

Nehéz megnyilni. Azt se tudom hol kezdjem neki pl, annyi minden van és nem tudom mi a kiváltó ok.

2023. júl. 24. 00:45
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

"Hogy választottál jó szakembert ?" Nem válogattam. Pszichológus családi ismerős volt, pszichiáter meg aki vállalt (ADHD-val nem fognak tolongani, főleg úgy, hogy ritalint kell felírniuk)


"Nehéz megnyilni. Azt se tudom hol kezdjem neki pl, annyi minden van és nem tudom mi a kiváltó ok." Bocs, de ezt én nem annyira tudom átérezni. Én az oversharingben vagyok sztár, egy vadidegennek is kitálalok 2perc alatt.

2023. júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Nappal szeretem ha nincs itthon senki, de éjszaka utálok egyedül lenni egy lakásban, akkor érzem jól magam ha legalább a szomszéd szobában van valaki. Én ilyenkor nem tudok elaludni, ha elalszom, már nincs gond. Szerencsére a párommal élek együtt, így ritkán van ilyen. Nem tudok róla hogy lennepszichés betegségem. Nem lehet hogy félsz egyedül?
2023. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az jelent nehézséget,hogy úgy aludjak el,hogy van mellettem valaki.
2023. júl. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves huscomb1: ADHD??? Ez miatt?

Mik a tünetei?

2023. júl. 26. 13:15
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló: ezzel én is így vagyok, jó a páromhoz hozzábújni például.

Igazából szerintem a félelmem, amiatt is van hogy nem vagyok egy nagy darab es nehezebben tudom megvédeni magam.

2023. júl. 26. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!