Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szólnunk kellett volna?Kinek...

Szólnunk kellett volna?Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Próbálom tömören:Pár éve egy helyen dolgoztam egy szakácsnővel illetve a lányával(pultos) a nő csalta a férjét nyilván a lánya nem tudott róla.Közben az anyuka elment máshová dolgozni ott össze jött valakivel, ebből válás lett és valahogy kiderült ez az "éttermi" kapcsolat is ami éveken át tartott az egyik törzsvendéggel.A lánya megharagudott ránk,kire jobban kire kevésbé

Na most az a kérdés hogy el kellett e volna mondani a csajnak vagy sem

Akikre jobban haragudott a pultos azok a lány kollégák voltak mivel barátnőinek tartotta őket


Ez pár éve történt,az a brigád is szétszéledt már azóta de 2-3 havonta összejárunk és ma szóba került és fele fele arányban gondoljuk H szólni kellett volna vagy sem


Szóval csak kíváncsiságból kérdezem

Én azt mondtam H nem mivel semmi közöm hozzá



ápr. 29. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na akkor mar falaztatk is neki? Eddig csak arrol volt szo hogy nem szoltatok, igy mar masabb... Es tartom magam ahoz, hogy a "baratno" kollegak, ha tenyleg joban voltam szolnuk kellett volna, vagy mondani anyunak hogy vagy o mondja el vagy mi
ápr. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy azt mondta a főnök hogy mivel nincs vendég bezárhatunk hamarabb ő ment a szeretőhöz(az étterem mellett lakott) mi pedig két kollegával otthon(másik település)be mentünk a kocsmába csak hogy ott volt a férje is,szóval neki mondtuk hogy a felesége még dolgozik
ápr. 30. 10:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!