Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkértem egy szivességre még...

Megkértem egy szivességre még multhéten ha lesz ideje hívjon fel ma, a reggel írtam neki semmi választ nem adott. Szerintetek szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mindig ezt csinálja amikor megkérem valamire, pedig nm ingyen kérem. És ha mondom neki akkor el kezd kiabálni velem, hogy neki balesete volt meg nm volt ideje, de persze ez hazudik. Csak nem értem miért csinálja ezt"


Nem hiszem el, hogy neked ez nem egyértelmű: NEM akar neked szívességet tenni, se ingyen, de még pénzért sem. Mellesleg, nem is köteles neked sem szívességet tenni, sem pedig dolgozni. Keress valaki mást, akitől szívességet kérhetsz.

ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el, hogy neked ez nem egyértelmű:..."


Vannak emberek, akiknek nem hümmögni kell, hanem megmondani egyenesen. A legtöbb emberböl meg ez az egyenesség hiányzik, és csak hümmögnek meg puffognak a másik háta mögött.


Nehogy már az legyen a hülye, aki nem tud mit kezdeni a sunyi, alattomos emberekkel.

ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!