Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik halál típus a jobb...

Melyik halál típus a jobb (szerinted)? A váratlan vagy előrelátható?

Figyelt kérdés

Váratlan: hirtelen történik, másodperc töredéke alatt lezajlik, fájdalommentes, viszont nem számít rá az ember, nem tud elbúcsúzni az ismerősöktől


Előrelátható: tudja, hogy hamarosan be fog következni, pl hosszas ideig viselt betegség, lehet akár fájdalmas, de rá tud készülni, el tud búcsúzni



ápr. 29. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként a veséd csak úgy nem áll le.

Főleg olyannál nem, aki egészségtudatosan él.

ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyszer mondta egy jó ismerősöm, hogy minden napot úgy kell megélni mintha az lenne a legutolsó. Meg is halt utána nemsokájára pedig fiatal volt.

Ez is bizonyítotja, hogy mindenki megérzi, hogy közel a vég.


Nagyapám előtte 2 nappal nagyon fázott, üldögélt a radiátoron. Egyébként soha nem láttam fázni, meg is jegyezte nekem mindig(én kifejezetten fázós vagyok) hogyan lehet fázni.

Közuti balesetben halt meg, egészségesen! 😢😢😢😢😢

máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!