Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megmondtátok volna a főnöjötök...

Megmondtátok volna a főnöjötöknek, hogy miért kell vérvételre mennetek? Megsérthettem?

Figyelt kérdés
Női bajok miatt vérvételre kell mennem. A munkabeosztásom olyan, hogy délelőtt van kb egy óra, amikor szinte semmi munkám nincs, maximum sos, amiben a főnököm tud helyettesíteni. Nálunk úgy szokás, ha valakinek ilyen fél-egy órás dolga van, akkor elugorhat, nem kell szabit kivenni, így csúsztatjuk a túlórákat. Eddig én nem éltem a lehetőséggel, de most kellett. De a főnököm kérdezte, hogy mi a baj, én mondtam, hogy nem szeretnék erről beszélni, erre csak kérdezte, én annyit mondtam, hogy női dolog (ő férfi), de nem vagyok terhes, ne aggódjon. De csak kérdezősködött, én viszont erről nem akartam többet mondani. Végül elengedett, de láttam rajta, hogy zavarja, hogy nem mondtam el a gondomat. Eddig semmi gond nem volt vele, egy végtelenül jó ember, mindig mindenkinek segíteni akar, főleg ha beteg, mindenre van egy jó receptje, csodaszere, de szerintem ez már annyira az intimszféra része, hogy nem osztottam volna meg vele. Már bánom, hogy ennyit elmondtam, csak nem akartam, hogy terhesnek higgyenek.
2015. febr. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam volna meg. Lehet megsértetted, és gondolom, hogy jó szándék és aggodalmaskodás volt a kérdezősködés mögött, de a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve... Szerintem ne agyalj rajta többet, max ha felhozza a főnököd köszönd meg a törődést, de ez már olyan privát téma, amit nem tárgyalsz meg szívesen a kollégáiddal.
2015. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, biztos, hogy segítő szándékkal kérdezte, csak ugye van, amihez baromira nincs semmi köze. Te sem érdeklődsz a farka hogyléte után, nemde?
2015. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég lett volna annyit mondanod, hogy az orvos kért egy rutin vérképet. Az általános diagnosztikai dolog, bármire jó és elég gyakori.
2015. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!