Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párotok a legjobb barátotok,...

A párotok a legjobb barátotok, beszélgetőpartneretek, bizalmasotok is?

Figyelt kérdés
jan. 3. 04:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Igen.

Szerelmem, szeretőm, testvérem, bizalmas barátom, szellemi társam.


Ez Isten ajándéka.

jan. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Testvéred? 😵
jan. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt az, de szakítottunk is. Kontrolmániásnak éreztem, ami miatt egy idő után menekültem is tőle, illetve úgy kezelt mint egy buta libácskát, ami miatt meg nem is nagyon volt kedvem megnyílni. Egyszer összeültünk az ismerőse, az ismerősének a barátnője, ő meg én. Az összejövetel alatt végig ocsmány stílusban beszélt velem, így nekem sem volt kedvem vele kedvesnek lenni. Az ő családja tökéletes volt szerinte mi meg senkik voltunk hozzájuk képest, ami miatt undorodni is kezdtem tőle.

Szerintem 1 hónap sem volt ez a kapcsolat vagy éppenhogy 1 hónap lett. és a végére nem volt kedvem vele beszélgetni, nem volt kedvem vele lógni.

jan. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem
jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legbizarrabb az volt, amikor a párkapcsolat mélyponton volt, teljesen magam alatt voltam, és reflexből azt csináltam, amit ilyenkor szoktam: felhívtam az asszonyt. Csak amikor beleszólt a telefonba, akkor esett le, hogy baszki, én most pont őt akartam fikázni. De jól vette, megkérdezte, hogy na mit csinált megint az a hülye p.csa :D.
jan. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő. Ha nem ő lenne, akkor nem volna a párom.
jan. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mindenképp.Így 9 év után ő ismer engem a legjobban.Saját anyám nem ismeri ennyire a lelki világomat mint a párom. Ő a szerelmem, és barát is egyben.Mindent elmondok neki.
jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem csak ő.
jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!