Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek ők valójában?

Milyenek ők valójában?

Figyelt kérdés

A prostituált nők. Az arcukról készült fotóik alapján, számomra a többség valamilyen súlyos lelki sérülésben szenvedhet. Az úgynevezett "roncs" társadalom tagjainak gondolnám őket.

Persze vannak olyanok is, mint pl a K. Anna, a luxusprosti, mint az egyik véglet, de az ő fején ilyen végtelen ostobaság, gyerekesség látszik. A másik véglet meg ez a totál depressziós, kiégett lelki roncs.

Jól érzékelem ezen tulajdonságaikat a fotóik alapján? Többségük valójában teljesen szét van csúszva agyilag, lelkileg, mindenhogyan?

Leginkább azok véleménye érdekelne, akik jól ismernek ilyen foglalkozású nőket.


(Privát üzeneteket nem várok a témában, thanks!)



máj. 12. 04:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10: Azokról, amiket a nívósabb csajok hirdetnek. Ha te az alja réteghez jársz, akkor nyilván nem érint a kérdés.

Ebben az esetben: Mekkora szakértő, aki 1-1 amatőr, bóvli fotóból komplett jellemrajzokat tud készíteni XD

máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Itt aki valóban "beteg", az az, aki igénybe veszi ezt a szolgáltatást. Ép, egészséges férfinak nem kell prostihoz járnia.
máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#11 Aki csak a luxikhoz jár renszeresen, mint Te kedves - súlyosan diszkrimináló -, de természetesen azért kőgazdag válaszoló, igazán hallhattál volna már az arcelemzés pszichológiai módszeréről. PL a Szondi-teszt és társai, ha esetlegesen mondanak neked ezek a dolgok valamit is egyáltalán ugye, kedves XD-s barátom?
máj. 12. 10:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire lelki roncsok, amikor elkezdik, de azok lesznek. Viszont erkölcs nélküliek, senki nem tanította őket erkölcsre.
máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem "kell" prostihoz járni, de mégis milyen isteni érzés, amikor az egyikük tövig torokra veszi a farkamat, a másikuk meg ugyanekkor hátulról bedugja a nyelvét az ánuszomba.
máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Na és melyik volt a jobb, ha férfiak csinálták, vagy ha nők? Vagy érzésre ugyan az, csak tarifában különböznek?
máj. 13. 19:15
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
#16: Nem szoktam figyelni ki micsoda, sötétben minden lyuk ugyanolyan.
máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#13: Hogyan matekoztad ki, hogy kőgazdag vagyok és luxuspr/stikhoz járok és diszkriminálok?
máj. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!