Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan, hogy valójában...

Volt olyan, hogy valójában utáltál valakit, de csak később mondtad meg neki? Vagy fordítva, hogy neked mondták ugyanezt? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés
Például kimaradtatok iskolából, vagy kiléptél a munkahelyedről, és utóbb felfedted az illetőnek, hogy te valójában nem kedvelted őt, vagy neked árulta el ezt valaki.
jan. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mondtam meg, igyekeztem féket tenni a nyelvemre, hiszen ha egyszer megmondod onnantól kezdve mindent elköetnek, hogy keresztbe tegyenek neked.
jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy kollégák miatt léptem ki. De végülis nem mondtam el nekik, mert ahogy felmondtam, fellélegeztem, nem éreztem fontosnak,hogy tudják.
jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért kellene elmondani? Eddig én ha valakit nem kedveltem vagy konkrétan valamiért utálom inkább elkerülöm, nem barátkozom stb.
jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha utálom az illetőt eleve nem beszélek vele sőt már csak azért sem mert ki tudja?lehet hogy fogunk még együtt dolgozni
jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán első osztályban mondtam meg vkinek, hogy utállak utállak utállak. Aztán megkérdezte a tanàr miért utálom ennyire x et.

El se tudtam neki magyarázni meg szégyennek is éltem meg ahogy átvert az illető, nem akartam magam égetni sem. Tehát beszélni se akartam róla.

Kb 6 évesen megtanultam hogy az érzelmek kifejezése csak támadàsi felulet lesz rajtad. Mert akkor vagy faggatnak vagy még ellened forditják hogy te voltál a hülye, a végén még az is kijön belőle mint a gyk-n rendszerint hogy valojában téged kéne utálni nem a másikat.


Ha 1 ellenséged van es kikiabálod akkor lesz másik 50 ellenséged is.

jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: csak utalok erre.
jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!