Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavaró tényező ha valaki...

Zavaró tényező ha valaki őszül már huszonvalahány évesen?(Lányok,fiúk) Egy húszas évei végén járó nő

Figyelt kérdés

Tudom ez a tini kategória de kíváncsi vagyok erre :/

Főként 18 éves kortól várom a választ.


máj. 12. 11:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Természetesség híve vagyok.Nem fogom festetni a hajam.
máj. 12. 14:42
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Máson nem zavar, de magamon -őszintén szólva-, igen. Tudom, hiúság, de engem lehangolt, amikor találtam vagy 8 szálat, közvetlenül egymás mellett, viszonylag feltűnő helyen. 23 voltam akkor, seszínű barnás-szőkés hajról van szó.

Azóta festem, bár nemcsak emiatt. Akkor éreztem magam késznek arra, hogy kicsit kísérletezzek a hajammal:)


Egyetemen a szak-, és csoporttársaim közt többeknek voltak ősz hajszálaik, sőt, egyik gimis osztálytársam, még gimiben, mesélte, hogy sorra találta az ilyen hajszálakat. Egy srácnak pedig kifejezetten sok volt egyetemen, de olyan "mintában", hogy olyan hatást keltett, mintha szándékos lett volna - pedig nem az volt.

máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22 éves koromban találtam az első ősz hajszálat. Néha befestettem, de akkor sem az ősztakarás miatt, csak mert megtetszett egy másik hajszín. Most, festés nélkül úgy nézek ki, mintha melírozva lenne. Soha nem zavart.
máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as szerencséd van.Mert nekem szerintem nem úgy fog kinézni mintha melírozva lenne.
máj. 12. 16:13
 15/15 anonim ***** válasza:
32 vagyok és még nem találtam hozzám illő párt. Szerinted ilyen apróságokkal foglalkoznék? Ismertem egyébként olyat, aki már tizenévesen őszült.
máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!