Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, befolyásoló tényező, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, befolyásoló tényező, ha egy lánynak intim piercingei (is) vannak?

Figyelt kérdés
Vonzó vagy inkább taszító tényező, ha kiderül?

2021. dec. 20. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért ne kiderüljön.Az elég váratlan lenne.Hozza fel elötte a témát.Személy szerint nekem tetszik,de ez nagyon emberfüggő.
2021. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Inkább semleges. Nem volt még ilyenhez "szerencsém" így nem vélekedek róla. De az ilyesmik máshol bejönnek. Persze inkább személyiség függő a dolog az ilyenben is. Ha nem szimpi a lány el se jutok odáig, hogy lássam az intimebb részeit. Ha meg ott tartunk nem hiszem, hogy taszítana. De tényleg nem árt, ha előtte szól, ne akkor legyen nagy meglepi.
2021. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ki lehet venni?
2021. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
vonzó
2021. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Volt hogy nem mondta a lány, hogy van neki. Én sem mondtam hogy nekem is van. Mindketten meglepődtünk de kellemesen. 25L
2021. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Magamat ismerve biztosan rosszabbul reagálnék, ha meglepetésként érne. Viszont ez egy nagyon apró dolog, ha szeretsz valakit, szóval biztosan nem zavarna.
2021. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kifejezetten vagány. És egyébként első együttlétnél kifejezetten jó meglepetés lenne.
2021. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem örülnék neki, főleg ha több is van. Egyéni vélemény, de nem igazán tetszenek a piercingek.
2021. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
81%
A megérzésem az hogy a fiúk többségnek imponál és szexinek tartja. Én is így vagyok vele. (Bár a mellbimbóban nekem nem jönne be valahogy.) De mint mindennel a mérték azért fontos. Neten látni olyan képet is, hogy konkrétan egy "kulcscsomó" van a lány mufján, de ez biztos, hogy extrém és nem általános. Általános szerintem az egy piercing.
2021. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

tetszene mert nekem is van

34f

2021. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!