Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell minden bunkónak az...

Miért kell minden bunkónak az edzőtermekbe járni?

Figyelt kérdés

Épp beszélgettem egy lánnyal a teremben, nem tagadom, hogy bejött és úgy éreztem, hogy nyeregben is voltam egészen addig, ameddig oda nem jött egy csávó, hogy ha menjek tea délutánra ha csevegni akarok, mert már 10 perce fent tartom a gépet, és nem ér rá egész nap arra, hogy a vergődésemet nézzem.


Miért nem kérdezte meg, hogy használom-e még, vagy mennyi szett van hátra, vagy hogy beszállhat-e?


Semmi értelme nem volt egyből támadásba menni, vagy vajon mással aki mondjuk nagyobb darab is ilyen nagy lett volna az arc?


máj. 12. 18:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én visszafogott ember vagyok, és mindig diplomatikusan nyilvánulok meg, de valahogy mindig ellenszenvesek voltak az emberek, akik csak alibizik az edzést, és inkább a csajokkal foglalkoznak...


Szóval nem is tudom, hogy ebben a helyzetben hogyan is kellene véleményt mondanom.

máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Neki adok jobban igazat. Megfogalmazhatta volna szebben is az tény, de az sem oké, hogy 10 percig csak ott állsz a gép mellett 1 csaj miatt. Bejött? Kérd el az instáját, elérhetőségét, bármi, és majd konditermen kívül találkoztok.


Én is edzeni megyek a terembe, és én sem szeretem, ha valaki 10 percen keresztül nyomkodja szettek között a telefonját. Persze, annak jó, aki hébe-hóba lejárogat edzeni, de annak nem kellemes, aki valóban edzeni jár oda és haladna is, mert mondjuk dolga van (család, gyerek, munkahely, bármi, vagy csak szimplán nem akar 2 órát a teremben tölteni..)


"vagy vajon mással aki mondjuk nagyobb darab is ilyen nagy lett volna az arc?"

A nagyobb darab alatt gondolom a kokszos testépítőkre gondolsz. Ilyen esetben: Ilyen nem fordul elő, mert a testépítő pontosan tudja, hogy a terem edzésre való és nem fog 10 percig feleslegesen foglalni egy gépet :)

máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
10# Foglalják a helyet. Nekem az edzés az egy meditatív dolog, akkor relaxálok és nem tudok úgy meditálni, hogy közben megy a traccsolás állandóan.. Nem az zavar, ha pár szót váltanak, hanem hogyha be nem áll a szájuk és hangzavar van az egész konditeremben miattuk. Ja a másik kedvencem, a másik tipikus, amikor nem is edz, hanem egyfolytában nyomogatja a mobiltelefont a kondigépen.. Ennek mi értelme van?
máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ezt melyik pizsamádban álmodtad?


Kérdező te pedig ha csajozol a kondiban, akkor csajozz nyugodtan, nem tilos, de a gépet elfoglalni és más idejét rabolni nem illik. A csávó pedig egy tróger volt, simán lehetett volna normális hangnemben közölni ezt, de ő meg akarta mutatni, hogy vele nem érdemes baśzakodni. Az ilyenek szánalmas emberek általában, akik alig várják, hogy belekössenek valakibe, annyira szánalmas az életük.

máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 azt tudod, hogy nem te vagy a világ középpontja és nem lesz mindenki kussban a teremben, csak hogy téged ne zavarjon?
máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Szikszai.B ***** válasza:
76%
Ha foglalod a gépet úgy, hogy nem használod, akkor bizony te vagy a bunkó.
máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Gondolom miután a csávó elmondta a mondókáját, így távozott a helyszínről:

[link]

Igazam van?

máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam 2 hétig míg nem egyszer egy csávó odajött a fekvenyomó padhoz ahol épp 2 sorozat között pihentem, megfogta a pólómat, azon keresztül felemelt és átrakott egy másikra majd annyit mondott, hogy "túl sokat pihensz kisgyerek, menjél arrébb".


Ott nagyon megsértődtem, át is öltöztem majd elmentem haza és soha többet nem tettem be a lábam terembe. Bunkóak nagyon.

máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A csaj nem jött össze, én meg azóta nem firtattam a gyereket, mert mindenki bálványozza, hogy milyen jó fej, merthogy elvileg beugrott a teremben az egyik srác helyett az UB-n last minute mert megsérült, és így eltudott végül indulni mégis a csapatuk, mindezt tette ismeretlenül.


De akkor ezek szerint Ő is beszélgetni jár a terembe nem? Féltékeny volt talán vagy csak alám akart tenni?

máj. 12. 19:44
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 A csaj ezért nem jött össze? Hiába ugrott be más helyett, ez akkor is egy alpári, civilizálatlan dolog volt. Legközelebb állj ki magadért.
máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!