Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell minden bunkónak az...

Miért kell minden bunkónak az edzőtermekbe járni?

Figyelt kérdés

Épp beszélgettem egy lánnyal a teremben, nem tagadom, hogy bejött és úgy éreztem, hogy nyeregben is voltam egészen addig, ameddig oda nem jött egy csávó, hogy ha menjek tea délutánra ha csevegni akarok, mert már 10 perce fent tartom a gépet, és nem ér rá egész nap arra, hogy a vergődésemet nézzem.


Miért nem kérdezte meg, hogy használom-e még, vagy mennyi szett van hátra, vagy hogy beszállhat-e?


Semmi értelme nem volt egyből támadásba menni, vagy vajon mással aki mondjuk nagyobb darab is ilyen nagy lett volna az arc?


máj. 12. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Egy bunkó, engedd el! Máskor meg tényleg ne tartsd fenn feleslegesen a gépet, ha úgy van. Lényeg: Mi lett a lánnyal? :)
máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Te is bunkó voltál, ha feltartottad a gépet, de ő is bunkón reagált.
máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy látom, hogy ebben a konditeremben egy bunkó volt: te. Én nem téptem volna a számat a srác helyében, megfogtalak volna és arrébb bsztalak volna. Egyáltalán mi a francot képzelsz, hogy odaállsz csajozni és foglalod a gépet? Ha csajozni akarsz, akkor diszkóba menjél, te gyökér. A konditerem azért van, hogy edzeni tudjanak az emberek. Annyira hihetetlenül nyomorék dolog konditeremben csajozni. Aki máshol nem tud, ott sem fog tudni. Mint ahogy te sem tudsz. (By the way, simán elküldtelek volna, akármekkora darab vagy, pedig nő vagyok. Vágtam én már földhöz 2 méteres gyereket is, nem szarozok sokat, ha felidegesítenek.)
máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak bunkók, idegbetegek is, lsd harmadik hozzászóló...
máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Igaza volt. A konditerem nem ismerkedésre való, ott edzeni kell. Menjél diszkóba, szórakozóhelyre ismerkedni.
máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
#5 lehet ott is nyugodtan ismerkedni, ahogy bárhol, csak ne tartson fel közben másokat.
máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Mindketten bunkók voltatok.

Ha nem használod a gépet, akkor mnej el onnan. Ne másoknak kelljen kérezősködni.

máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Szolovjov ***** válasza:
66%
A gyúróporok az agysejteket alakítják át izommá (mármint látvány izommá, egy építkezésen 20 perc után összeesnek).
máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
6# De én is eldobom az agyamat, beszélgetni bárhol lehet. Ember, edzeni jöttél, vagy trécselni?
máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 már bocs, de ha valami random fickó a teremben bepofázna, hogy miért ismerkedek és beszélgetek, kirakatnám xd Mi közöd van ahhoz, hogy mások trécselnek, ha nem foglalják közben a gépeket?
máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!