Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell minden bunkónak az...

Miért kell minden bunkónak az edzőtermekbe járni?

Figyelt kérdés

Épp beszélgettem egy lánnyal a teremben, nem tagadom, hogy bejött és úgy éreztem, hogy nyeregben is voltam egészen addig, ameddig oda nem jött egy csávó, hogy ha menjek tea délutánra ha csevegni akarok, mert már 10 perce fent tartom a gépet, és nem ér rá egész nap arra, hogy a vergődésemet nézzem.


Miért nem kérdezte meg, hogy használom-e még, vagy mennyi szett van hátra, vagy hogy beszállhat-e?


Semmi értelme nem volt egyből támadásba menni, vagy vajon mással aki mondjuk nagyobb darab is ilyen nagy lett volna az arc?


máj. 12. 18:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Bunkó volt ja, de neked se a gépen lógva kéne dumalgatni.
máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben igaza volt. Nem flörtölni járunk az edzőterembe, hanem sportolni. Vidd a csajt szobára ha dugni akartok, a többiek lehet hogy nem ezért vannak ott, hanem izomzatot fejleszteni.
máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Féltékeny volt talán vagy csak alám akart tenni?"


túl sokat gondolsz magadról. Egyszerűáen útban voltál. 10 őercet türelmesen várt. Megúnta.

máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!