Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom magam, van valami amit...

Utálom magam, van valami amit tehetnék hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Egy ideje azzal küzdöm hogy utálom magam, és mintha senki sem szeretne. Mindenki rosszul bánik velem akkoris ha én megpróbálok kedves lenni velük, és úgy érzem nem érdemlem meg a szeretetet. Valaki segítsen mert ezt már nem bírom.
máj. 18. 16:31
 1/3 Nincstovább ***** válasza:
100%

Kedvesem, ideje felkeresni egy pszichológust :) Amíg nem tudod magad szeretni, addig másnak se fog könnyen menni.

Kitartást :)

máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél veluk kedves. Legyel semleges. Ne fuss utamuk.

A megfelelesi kenyszereddel taszitod magadtol az embereket. Azaz hogy pl azok utan h rosszul bannak veled utana is kedves vagy. Kedves vagy,amikor ok nem azok. Mindenaron kerulod a konfliktust. Nem mered felvallalni a velemenyed.


Azert mer nem szeretnek,attol meg megerdemled a szeretetet.

máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a pszichológust javasolnám, pontosan amiatt, amit #1-es válaszoló is írt. Addig is: nagyon sokat tud segíteni, ha egy lapra kigyűjtöd a pozitív tulajdonságaid, mert hiába érzed azt, hogy nincsenek, biztos vagyok benne, hogy igenis vannak. Azt a listát pedig naponta olvasd ét x alkalommal. Nekem tényleg segített.
máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!