Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam nagyon megvaltozott...

A fiam nagyon megvaltozott miota a baratnojet megismete, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mindig jo kapcsolatunk volt, de egyre jobban tavolodik tollunk. Nem gondolom, hogy rossz anya lennek tudom, hogy felnott 26 eves es a sajat labara kell allnia es a sajat eletett elnie.

Nem hivogattam mindennap, es nem panaszkodtam ha ritkabban jott.

De, tavaly szilveszter ota egyre ritkabban jon, hiv. Tudom, hogy a baratnoje nem szeret minket, sajnos az o csaladja nem teheti meg, hogy tamogassa a kislanyt. Tortent meg az elejen hogy eljottek ebedelni es a vegen mondtam hogy csomagolok nekik etelt mert sok maradt vagy mikor rossz lett a fiam autoja segitettem kifizetni a szerelot mert nem volt annyi penze... a kislany egyre elutasitobb volt velunk.

Vegulis a kislanyt megkerdeztem hogy miert nem erzi jol magat nalunk.

Azt mondta o nem erti miert nem hagyom a fiam felnoni, mert szerinte nekik kell megoldani akar hitelbol is minden problemat.

Mert neki sem segit senki akkor a parjanak sem kellene elfogadnia tolunk vagy a nagyszuloktol semmit!

Mit gondoltok ez igaz ? Attol lesz onallo a fiam ha nem segitek neki?


2014. aug. 21. 11:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg csak annyit, hogy a masik nagymamatol orokolt lakasban elnek, de mondjuk az nem zavarja a lanyt.
2014. aug. 21. 11:13
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Itt a leányzóval van gond. Tipikus féltékeny-típus.
2014. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavarja a kislányt hogy segíteni akartok akkor mond meg hogy "najó, akkor hitelbe adom, havonta kérek X összeget amíg vissza nem jön a pénz." inkább nálatok legyen tartozása mint a banknál... Ostoba liba.
2014. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
(3) De persze szerződéssel meg mindennel, nehogy ki lehessen játszani.
2014. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
akkor megmondanám a lánynak, hogy menjenek albiba, ha derogál neki két szelet rántott hús a vasárnapi ebédről!
2014. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem attól lesz önálló, hogy nem segítesz neki, de sajnos a lány ezt másképp gondolja. Nem akar tőled függeni, nem akar hálálkodni, nem akarja, hogy ez miatt ne tudjon elszakadni tőled a fiad. Szerintem egyszerűen valamiért nem kedvel téged a lány és fél attól, hogy a segítség összeköt. Mi már jóval idősebbek vagyunk, de előfordul, hogy kihúzza egymást a család a bajból. Meg kell vele értetni, hogy ezért család a család. Ha a fiad elfogadja a segítséget, nem értem miért szól bele a csaj, ráadásul egyelőre még csak barátnő. De szerintem csak egy önző liba.
2014. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy "tipikus" női trükk! Kisajátítani a pasast teljesen.

Először eltávolítani a családjától, majd a barátaitól.

Ennek a libának semmi sem lesz jó, ha megszakadsz akkor sem!!

2014. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Na ugye nem csak az "anyósokkal" van a baj.Némelyik lány beveti ezt a fegyvert eltávolítani a családtól a kiszemelt pasit.Ne csinálj semmit kivárásos alapon.Amig a fiad szerelmes se lát se hall.Majd elmúlik és haza talál.Nyomorogni akar nyomorogjon,ne segíts te semmit,mutassa meg milyen leányka a talpán....adja majd még lejebb is.
2014. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha a fiad elfogadja a segítségedet, akkor segíts neki, amikor akarsz.Ne törődj a barátnőjével.
2014. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Mennyi lehet az az egyre ritkábban? Hány hetente vagy havonta jön? Hányszor tudtok beszélni kb? Mert pl. én háromhetente megyek a szüleimhez és én ezt is soknak érzem a sok munka és család mellett, de a szüleim meg kevésnek.
2014. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!