Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc évszakod? És...

Melyik a kedvenc évszakod? És miért?

Figyelt kérdés
máj. 19. 11:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Nyár,mert lehet strandolni.
máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Duke81 ***** válasza:
51%

1. Nyár

2. Tavasz

3. Ősz

4. Á.. ezt le sem írom! :)

máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont a telet szeretem. Hangulatos, hogy hamar sötétedik kint, bent meleg van, be lehet kuckózni, forró tea, ha még esetleg havazik is az plusz pont, bár sajnos mostanában ann,ira nem jellemző.
máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Nyár, mert lekerülnek aa zoknik/harisnyák.
máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ősz, a hangulata miatt. Tél, a karácsonyi időszak miatt.
máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ősz, annak is inkább a közepe. Imádom a hangulatát, az őszi erdőben sétálni, a ködös reggeleket, az akkori hőmérsékletet.
máj. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%

Nyár a kedvenc évszakom. Augusztusban születtem.

Szeretem: a meleget, a kevés ruhát (nem kell több kg ruhát magamra venni), a csivitelő madarakat, azt, hogy sokáig van világos, lehet menni strandolni, nem kell fűteni, a nyaralást, a zöld, virágos természetet, nincs köd, nincs csontig hatoló hideg.

máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 bolognai a kedvencem ***** válasza:
82%
Az ősznek azon része amikor még nincs nagyon hideg és a tavasznak azon része amikor még nincs nagyon meleg. Ez az évben általában ilyen 2-2,5 hónap. Most pl a május is tetszik eddig.
máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
72%
Ősz és tavasz, pont megfelelő a hőmérséklet (nekem 5 fok fölött és 28 fok alatt éppen ideális), és mindkét évszakban a színek, a természet, az illatok.
máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Nyár. Imádom a meleget! Nekem a tavasz, ősz már hideg, a tél meg pláne! 20 fok alatt nekem már nem kellemes. Utálom a szelet, havat, esőt. Lazán tudok öltözködni, rövidgatya, csinos ingek. Nem kell böhöm nagy kabátokat, sapka-sálat felvenni.
máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!