Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok ti meddig bírnátok...

Fiatalok ti meddig bírnátok internet, telefon, filmek, zenék, bulik nélkül az életet?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem mert ha elvennék ezeket tőletek akkor szerintem az nem aratna túl nagy sikert.

Én max napokra tippelnék nem többre.


Köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 30. 20:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

Internet: 10 nap

Filmek: hónapok :D

Zenék: nem tudják elvenni, éneklek magamnak :D

Telefon: nem sokáig, max 1 hét, de a hívás miatt hiányozna csak

Bulik: nem járok bulizni, 13 évesen minek? :D

13/L

2013. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ezek nélkül nem élet az élet :DD En egész nap a neten logók azon tartom a kapcsolatot azokkal akikkel nem tudok napi szinten találkozni szóval már csak miattuk is hiányozna. A telefonom... hát konkrétan abban van a fél életem. Filmek nélkül meglennék minden hiszti nélkül a zene meg tényleg megoldható ugy is hogy énekelek magamnak :D A bulizni azért járok hogy kiengedjem az egész héten felgyülemlett stresszt szóval itt már valószínűleg bekattannék.


Nos azért nyilván ha ezeket bárki elvenné es soha nem adná vissza nem lennék öngyilkos de tuti mély depresszióba esnék.

17/L

2013. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
74%
80év +/- 5 annál tovább úgysem élnék XD
2013. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Internet: 1 hét

Telefon: akármeddig

Filmek: fél év

Zenék: 1 nap

Buli: 4-5 év

2013. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
Semeddig :) 13/L Ha valamit elvesznek tőlem beleőrülök.
2013. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%

Internet/telefon: max pár nap, mert barátommal szoktunk beszélgetni sokat mivel ritkán találkozhatunk

filmek: meglennék egy darabig :D

zenék: mivel kiskorom óta zenélek, és jelenleg is zeneművészetibe járok azthiszem max egy nap

Bulik: azthiszem életem végéig :D


17L

2013. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
92%
Az internet hiánya eléggé zokon esne ó, de azért nem halnék meg a hiányától. A telefonom elég ritkán használom, inkább csak ébresztőként funkcionál. Filmek és zenék nélkül azért elég vígan ellennék, ha tudok olvasni akkor meg véglép nem hiányzik. Bulikba havonta talán 2-szer ha megyek, én is inkább egy kicsit a kikapcsolódás miatt járok bulizni és nem is szoktunk berúgni a haverokkal (na jó..azért néha sikerül :D de az nem vészes. Buli nélkül is elég vígan ellenék. Nem faltétlenül kell ahhoz zene és pia hogy az ember jól tudja érezni magát, nekem speciel már az is jó kikapcsolódás ha a haverokkal lenyomunk egy kemény edzést a teremben vagy a játszótéren:D. Egyébként meg már 2-szer is volt részem egy hosszabb 4-5 napos áramszünetben . És sikerült rájönnöm hogy nem is olyan szörnyű mellőzni a technikát, na jó azért voltak kellemetlen dolgok pl. a hűtő szépen leolvadt de azért nem állt meg az élet.Jobban szeretek a "valóságban" élni mint egy "virtuális világban" ahol a fiatalok többsége nem képes elszakadni a modern technikától. És ha nincs kéznél a telefonjuk már rögtön pánikba esnek és nem képesek mit kezdeni magukkal. 17F
2013. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Internet: nem sokáig, max 1-2 nap. Persze nyaraláskor simán kibírtam 1 hétig, de hát a Siófoki életben időm és kedvem sem lett volna a neten lógni.:)

Teló:sokáig, így sem nagyon használom.

Filmek: egy darabig ellenék nélküle:)

Zene: max 1-2 nap.

Bulik: hát, pár hétig kibírnám:D így sem gyakran járok bulizni, inkább csak beülünk meginni valamit meg beszélgetni.

16/L

2013. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

zene nélkül nem bírnám ki...

internet: 1 hét , már kipróbáltam és addig bírtam:D

telefon: 1-2 hónap

buli: bármeddig

filmek: 2 hét, imádom a filmeket:D


16/L

2013. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Internet: szerintem bármeddig, bár eléggé megnehezítené az életet.

Telefon: enélkül is bírnám, csak mint előbb, szintén nehezebb lenne az élet.

(Megjegyzés: legalább az egyik maradjon meg, kapcsolattartás céljából. Persze, ott a posta is, de költséges is lassú.)

Filmek: nem is szoktam filmeket nézni, csak moziban. :D

Zenék: na, azt ne. Ha azt elvennék, szerintem kapásból vihetnek is a gumiszobába.

Bulik: ettől még éppen nem kerülnék gumiszobába, de egy doboz nyugtató tuti kéne. :D

2013. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!