Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lehetséges lenne, ti...

Ha lehetséges lenne, ti akarnátok tudni, hogy mikor haltok meg?

Figyelt kérdés

máj. 22. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném tudni. Sokkal jobban fel tudnám mérni, hogy mire szánok még időt az életemre aszerint, hogy mennyi maradt. És felkészülten érne a halálom, engem is és azokat is akik nekem fontosak.
máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen és azt is, hogy miben fogok meghalni. Hogy meg tudjam mennyi időm van hátra és hogy mi az, amit még el tudok intézni az életemben.
máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bolognai a kedvencem ***** válasza:
62%

Nem, mert akkor mindig bántana a gondolat, hogy egy nappal kevesebb van hátra.


[Persze ez így is igaz.]

máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarnám tudni és akik azt állítják, hogy tudni akarják, ők se akarják, mert ha megtudnák, akkor már bánnák ezt a tudást...
máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt hogy mikor azt meg lehet tudni na de azt hogy hogy csináljam az jó kérdés.
máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Abból a szempontból nem lenne rossz ha tudnám a pontos dátumát, mert akkor tudnám úgy tervezni az életemet, sokkal jobban, úgy hogy megtegyek mindent amit akarok, a bakancslistámat is kitudjam végezni addigra teljesen, és persze a családomat, gyerekeimet felkészíteni arra hogy még van hátra mondjuk 20 évem akkor addigra az Ő életüket is megtudjam alapozni annyira hogy nélkülem is nyugodtabban boldoguljanak, illetve a halálom előtt pár héttel nevükre iratom mindenem, hogy a halálom után ne legyen vita ki mit kapjon, meg persze hagyatéki tárgyalással se legyen gondjuk, meg semmi. Meg persze befogom tudni osztani az időmet úgy hogy legyen időm elbúcsúzni a távol élő rokonaimtól, barátaimtól.
máj. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretném tudni. Semmivel nem lennék előrébb, ha megtudnám, hogy 74 éves és 152 napos koromban fog véget érni a sztori, mint ha nem tudnám, és csak tippelnék, hogy van mondjuk 70-80 évem, abból 60-65 remélhetőleg viszonylag jó erőben. Ez esetben viszont legalább megvan a remény, hogy hátha mégsem 70-80 év lesz, hanem egy kicsit több.
máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Kb tudom, de nem akarnám tudni..
máj. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mindenképp tudni akarnám.
máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!