Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet kezdeni valamit az...

Lehet kezdeni valamit az ilyen habitusú emberrel?

Figyelt kérdés

Van egy játék és azon belül beléptem egy csapatba és ők egymással discordon csakis írásban kommunikálnak. 50ember van de abból kb 12 ember az aki aktív a discordon és maga a vezető egy nagyon kemény ember. 34 éves már leszerelt katona ahogy ő mesélte magáról és itt a játékban is ilyen katonás dolgai vannak, pl őt nagyon kell tisztelni, ha ő közbeszól a beszélgetésben ő rá kell figyelni és volt tegnap egy olyan kijelentése hogy mindenki a csoportban neki köszönheti hogy oda bekerült és hogy beszélthetünk egymással.

Pedig tényleg csak írásban kommunikál mindenki és ennek a vezetőnek ilyen összeesküvés elméletei vannak pl hogyha valakinek a neve nincs mellett nincs zöld pötty és online van akkor az biztosan kémkedik. Tegnap ez miatt rakott ki egy srácot a csapatból pedig erős játékos volt.

Tegnap pedig még engem is megalázott mindenki előtt hogy állítása szerint "ignoráltam" a beszélgetésből.

Közben mint kiderült ez a vezető más csapattagokkal beszélget privátban és együttlétre kéri őket a lakására mikor erre a csaj meg nemet mondott akkor az volt erre a válasz hogy ez csak próba volt.

És senki nem mer kiállni a másik mellett és mindenki enged ennek a megalázásnak. Lehetne valamit tenni ez ellen?

Állítólag februárban már ellene mentek de azóta új csapatot alakított és én április óta vagyok tag, engem még nem hálózott be és kedves is volt velem csak tegnap szídott össze a többiek előtt. Gondolkodom hogy inkàbb kilépek és a tagok 22évestől 40éves korosztályig vannak.


máj. 23. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lepj ki. Minek csicskulnal be neki te is? Ez csicskaztatas nem barati tarsasag.
máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját magaddal tudsz kezdeni valamit, vele nem.


Beteg emberektől (szerintem ő az) tanulni lehet, de ha nincs még ebben tapasztalatod, akkor először inkább sérülni fogsz.


Meg azt is teheted, hogy nem veszed ilyen komolyan ezt a játékot, sem az embereket, akik random mondanak magukról valamit...

máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"és maga a vezető egy nagyon kemény ember. 34 éves már leszerelt katona ahogy ő mesélte magáról"


Én meg az USA védelmi minisztere vagyok...Tudod ellenőrizni a hitelességét?Mondani bármit lehet.

máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm...
máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta.. Nem, nem lehet kezdeni az ilyennel semmit se, hagyd ott.
máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy idióta, nem katona. Valszeg kibaszták.

De ti is azok vagytok, online jaték, akkor lépsz onnan, amikor akarsz...

máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Egy online térben nem tudod magad megvédeni? Mi vagy Te, valami 6 éves kislány? Állj már ki magadért baszki, mert nekem volt kellemetlen ezt végigolvasni. Katona? Kit érdekel? A tiszteletet ki kell érdemelni, függetlenül attól, hogy mi az adott ember foglalkozása.

Egy hajléktalant is lehet tisztelni, és egy katonát is lehet semmibe venni, a tettek számítanak.


22-40 éves korosztály elnézi, hogy egy idióta online megaláz mindenkit, az eszem megáll. Ha az életben belétek kötne valaki, akkor ott is hagynátok magatokat és megalázkodnátok?

máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van több irány is, mérlegelni kell.


1: beletörődés. Elfogadod, hogy ez egy olyan csapat, ahol van egy szektavezér jellegű, toxikus csávó, akivel meg kell találni a hangot. A rossz oldala, hogy el kell fogadni a fickó viselkedését. A jó, hogy nem kell semmit csinálni érte, ez adott.


2: agresszív válasz. Beleállsz nyíltan a csávóba, megróbálod lejátszani a dominancia harcot és kütni a nyeregből. Ezt alapból sem javasolnám, mert együtt jár vele, hogy lemégy a szintre és lejáratod magad. Végül akkor is veszítesz, amikor nyersz. Ráadásul mivel a leírásod alapján nem túl korrekt faszi, így nagyon mélyre tud rántani magával. Nem nagyon látok benne pozitív kimenetelt.


3: kitartó asszertív attitűd. Békésen, diplomatikusan, de kőkeményen ellenállsz a viselkedésének. A cél, hogy hiába próbálkozik, semmit ne érjen el nálad az aljas módszereivel: se megbántani, se befolyásolni, se behúzni a játszmába. Ez rettentő jó módszer, ráadásul ideális esetben "ragályos" is, amitől jobb lesz a közösség, a seggfej körül meg fogy a levegő. Cserébe brutálisan nehéz jól csinálni.


4: Elkezdesz a háttérben pozitív értelemben vett "összeesküvést" szervezni, azaz felhívod az emberek figyelmét arra, hogy nem szabadna tűrni ezt a viselkedést. A cél, hogy egyre többen álljanak ellen neki, és elfogyjon a mozgástere.


5: Elhagyod a csapatot.


Ezeknek különböző kombinációit érdemes górcső alá venni. Ha nekem fontos a csapat, vagy az elveim, akkor én a négyes és az ötös kombinációját alkalmaznám: trénelném a csapattagokat, hogy ne tűrjenek, és pozitív példán keresztül megmutatnám, hogy én hogy csinálom. Ha ki tudok tartani, egy idő után a seggfej szektag.ci meg vagy megváltozik, vagy kiveti a banda.


Ha kevésbé fontos, akkor megpróbálnám elkerülni a konfliktust a taggal, és tűrni. Ha meg túl sok, akkor lelépek és keresek más csapatot.


Érdekes kombináció még, hogy 4 és az 5 kombinációja, amikor pár taggal alapítunk egy új csapatot és átcsábítjuk az embereket a zsarnok mellől. Aztán neki marad egy üres csapat.

máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!