Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a napkelte vagy a...

Szerintetek a napkelte vagy a napnyugta a szebb?

Figyelt kérdés
máj. 23. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Napkelte
Napnyugta
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Napnyugta.
máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp a kelte. Az egy kezdet és nem vég.
máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Egy dologból induljunk ki:

az emberek jó részének bioritmusa alapján kijelenthető, napnyugtát sokkal inkább látnak, mint napkeltét. Miért? Mert este későn fekszenek, és szeretnek sokáig aludni; amikor meg korán kell kelni (suli, munka...), akkor pedig a nem szabadtevékeny idő miatt nem arra koncentrálnak.


Tudom, ez általánosítás és nyilván nem is igaz mindenkire, de a többségre jellemző, s ez befolyásolhatja a választ.


Én visszakérdeznék: hol? (földrajzilag)

máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok és amúgy egyetértek a 3-massal.

Nekem jellegzetes napkelte élmény volt, amikor egyszer úgy jöttem haza Jordániábaól, hogy a gép jobb oldalán kelt a nap, világos kezdett lenni, a bal oldalon kinézve meg még a sűrű sötétség. Pont ezen a fény-árnyák vonalon repültünk egy kis ideig. Aztán nyaralásokon imádom a hajnali napkeltét, van, hogy korán megébredek és megnézem. Illetve van egy olyan szakasza az évnek, hogy sötétben indulok dolgozni és mire odaérek teljesen világos van.

máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Naaaaaaaa azért nem kellett volna nullára pontozni, scheggfejek
máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A jóisten "áldaná meg" aki ezt a pontozást kitalálta, meg azt is, aki alkalmazza.

Az volt a kérdés, hogy kinek melyik tetszik jobban,


NEM TETSZHET A NAPKELTE???? VAGY MI VAN VELETEK???

máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
De, tetszhet! Szép is az.
máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eldönteni, mert szoktam figyelni mindkettőt és mindegyikben van szép tényező.
máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nekem a napkelte sokkal szebb, de csak áprilistól júliusig. Ezen időszakon kívül közömbös (a napnyugtát nem szeretem).

Egyszerűen van benne valami mágikus, hogy nagyon korán jön fel a nap ha virradatig játszok haverokkal a gép előtt vagy hajnalban buliból tartok haza fele. Világos van, de még alszanak az emberek, csöndes idő van, világos van de hűvös van még nyáron, nem is tudom, egyszerűen szép és feelinges.

máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es és a 9-es válasz sokban azonos tartalmú. Akkor mi ez a pontozásos különbség?
máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!