Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi akik most vagyunk 30...

Vajon mi akik most vagyunk 30 évesek, kevésbé fogunk látványosan megöregedni és szebbek leszünk 50/60evesen mint az előző generációk?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt olyanokra, hogy a változatosabb étkezés, vitaminok, napvédők jobb hozzáférhetősége miatt, tudatosabb élet hatására vajon lesz e látványos különbség az öregedésben? Ugye az ő fiatalkorukban nem sokat tudtak a nap káros hatásairol,mindenki agyba fobe napozott,nem tudtak olyan valtozatosan se étkezni,nem voltak tisztában az egeszsegukkel kapcsolatban olyan dolgokkal amiket azóta megallapitott a tudomány. Ezek vajon látható változást fognak hozni a kulsonkben?
máj. 24. 09:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%

Nézd meg a Macskanő című filmet, és rájössz arra, hogy a kozmetikai cégeknek nem érdekük, hogy te fiatalos és egészséges maradj.

Étkezés?? :D A magyar lakosság háromnegyede elhízott, túlsúlyos..

Sport? Iszonyat lusta a magyar társadalom.


Napvédők? Amikről kutatások kiderültek, hogy rákot okoznak, mert annyi mérgező anyag van bennük? ( [link] [link] [link]


Szerinted a rengeteg energiaital, alkohol, éjszakázás, élvezeti cikkek hajkurászása, idegbeteg életmód...stb.. szerinted mennyire teszi fiatalosság a mostani generációt?


Aztán ha te nem vagy elhízott, és látszik, hogy sportos az alakod, úgy megbámulnak, mintha te egy csoda lennél..

máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%

ui.:

[link]

máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Szerinted a rengeteg energiaital, alkohol, éjszakázás, élvezeti cikkek hajkurászása, idegbeteg életmód...stb.. szerinted mennyire teszi fiatalosság a mostani generációt?



Akkor ugy teszem fel a kérdést mint én speciel aki figyel az egészségere

máj. 24. 09:33
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem igen, aki ad a külsejére és az egészségére, az nagyon sokáig fiatalos maradhat, illetve ha nem vállal gyerekeket. A gyerek kegyetlenül öregít.
máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Egyébként én viszont pont azt látom a környezetemben, hogy a velem korabeliek kezdenek észbe kapni és mozogni. Járok konditererembe, úszni,biciklizni,tele van fiatalokkal minden
máj. 24. 09:36
 6/47 A kérdező kommentje:
Miért oregit a gyerek?
máj. 24. 09:36
 7/47 anonim ***** válasza:
78%

"Akkor ugy teszem fel a kérdést mint én speciel aki figyel az egészségere"


Szerinted? Most te tényleg ilyen buta vagy, vagy csak itt tetteted ezt?

Tényleg nem vagy képes megválaszolni így a kérdésedet? Használd a józan paraszti eszedet, ha nincs, akkor gyúrjál rá arra is.

máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
50%
Életmód kérdése. Sok vitamin, mozgás, sportolás, sok gyümölcs, zöldség.
máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
47%
4-es vagyok, mondjuk a genetikán is sok múlik, én 18 éves korom óta kondizok, sportolok, igyekszem sok zöldséget, gyümölcsöt enni, elég vizet inni, sosem voltam elhízva mindig max. 50 kg voltam, de a bulizás-éjszakázás-ivás azért erősen ment eddig a huszas éveimben, mégis most 28 évesen is 18-22-nek néznek mindig.
máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Talán.
máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!