Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek miért éreznek...

Az ilyen emberek miért éreznek állandó késztetést?

Figyelt kérdés

Nem akarok tőle semmit, ennek ellenére ír, és nem veszi le, hogy a lőtéri kutyát is jobban érdekelné, mint engem, ennek ellenére többet keres. Minél kevésbé vagyok hajlandó szóbaállni vele, ő annál jobban nyomja.


Az ilyen ember mit érez?


máj. 24. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írd meg neki, hogy nem vagy kíváncsi rá/nem érsz rá/zavar, idegesít téged, ilyesmi..
máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már leírtam, ennek ellenére csinálja. De ugyanott dolgozunk, tehát nem tudom elkerülni.
máj. 24. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Általában a magányos emberek ilyen tapadósak. De az is lehet, hogy csak szimpi vagy neki és barátkozni akar veled. Ellenszenvet is érzel iránta, vagy csak pusztán nem érdekel a személye, semleges neked? Szépen, de határozottan állítsd le, ha nem kettyós, akkor ért belőle.
máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már azon rég túl vagyunk. Leállítottam, nem tud leállni, mintha nem venné az adást.

Nem megoldást keresek, erre nincs, vagy leáll magától vagy rendőrség.

Azt akarom megérteni, hogy mi fut végig az agyán egy ilyen embernek?

A magány lehet egy magyarázat, de ezzel a viselkedéssel csak még jobban a magányba rángatja bele magát.

máj. 24. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Akkor szólj a felettesének, hogy zaklat, vagy válts munkahelyet.
máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem megoldás kell, azt én is tudok, hanem csak érdekelt hogy mit érez az ilyen.
máj. 24. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6# Csapágyas, elmentek neki hazulról, tökkelütött, káposztalé van az agya helyén, bárgyú, idióta, visszamaradott a fejlődésben, nem állt sorban, amikor az észt osztogatták...
máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Várja mikor leszel más kedvedben.

Nálam is vannak.olyanok akik arra várnak vagy hogy mikor szakítok vagy ha egyedul vagyok akkor mikor leszek annyira elkeseredett már hogy beadom a derekam.

Sokan nyomulnak kivárásos alapon is. Hogy nem baj hogy most nemet mondasz oke, akkor majd pár honap félév mulva ujra próbálja simán. Hátha változott vmi.

máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De sosem fog.
máj. 24. 23:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Sose tudhatod...

Senkik sem maradnak együtt, ez tény.

máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!