Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem akarok valahogy...

Miert nem akarok valahogy dolgozni? Miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

28 éves fiatalember vagyok és eddig életemben 3 hónapot dolgoztam. Tanult vagyok érettségizett , szakmám is van több is igaz csak OKJ s gyorstalpalós.

Valahogy nem akarok dolgozni nekem úgy jo munka nélkül, persze a családom támogat anyagilag.

Nem is nagyon érdekel semmi , a kerékpározáson kívül.


máj. 26. 17:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Mert sz.rházinak születtél.Az ilyenek fogadják el szívesen,hogy más tartja el őket.
máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
majd ha nem lesz ki eltart akkor elmész dolgozni. A többség nem önszántából dolgozik, csak ugye az éhség nagy úr.
máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Megértelek, teljesen igazad van. Tőlem sem kérdezték meg a szüleim mielőtt megcsináltak, hogy akarok-e egy egész életen át bérrabszolga lenni. Akart volna a fene! De engem még el sem tartanak a mocskok.
máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
tipikus életképtelen ember
máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Rakott karfiol ***** válasza:
72%
Én sem "dolgozok" ebben az értelemben. De pénzt szerencsére keresek.
máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Én sem dolgozok jelenleg, pedig kellene. Szerintem én rosszul vagyok összerakva, nincs helyem ezen a világon..
máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Akkor tartasd el magad.Valameddig biztos eltartanak.Barátnőd,feleséged is lehet,persze az is az ingyenélő fajtából,mert dolgos nő nem fog veled szóba állni.
máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Én is utáltam dolgozni. Szerencsére a szüleim ebben az egy dologban nem ismertek tréfát, nem voltak hajlandók eltartani. Az első időszak tömény szenvedés volt, utáltam a munkahelyemet, nem maradtam meg sehol. Aztán valahogy megembereltem magam, estin tanultam, technikusi végzettséget szereztem. Így már jobb munkahelyem lett, és lassan sínre került az életem. De nem volt egy könnyű menet.
máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb munkahely egy ótvar. Megértelek.
máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
59%

“persze a családom támogat anyagilag”

Ezért nem akarsz. Ha a saját lábadon kéne megállnod, akkor muszáj lenne dolgoznod.

Ez a szüleid hibája is, mert nem noszogatnak határozottan, de mielőtt rájuk próbálnád hárítani elsősorban mégiscsak rajtad múlik.

máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!