Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erre mit lehet reagálni?

Erre mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés

Napokban egyik haverommal találkoztam, ő hozott magával egy kisebb társaságot és a lényeg, hogy volt egy kisebb beszélgetés, ami alatt szóba került, hogy pia, bagó ezek mennek-e. Mondtam, hogy egyik se, nincs káros szenvedélyem. Erre ők elkezdtek furán nézni. Kérdezték még akkor, hogy semmi önpusztító élet? Gondoltam magamban, mintha ez lenne a természetes.

Veletek volt hasonló eset?


máj. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha esetleg kinéznek emiatt,akkor viszont nincs helyed közöttük.
máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy faképnél hagytam őket. Nekik jó pusztítást, de engem hagyjanak lógva.

Én nem tudom mi van az emberekkel.

máj. 26. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak addig menő, ameddig valamilyen súlyos egészségügyi problémájuk nem lesz.
máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én felépülő vagyok két éve, és a legkevésbé sem várom el senkitől, hogy értse, mit jelent ez.

Aki aktív tudatmódosító, az mindig negatívan fog reagálni, mert tükröt tartasz neki akaratlanul is. És abba fáj belenézni, jobb menekülni.

Eleve nem keresek és nem fogadok el már semmilyen tudatmódosítással élő társaságot, és tök jó, hogy nem is kell, megvan az a baráti és támogató köröm, akik nem néznek rám hülyén, akikkel jó együtt lenni. Lúzer dolog? Kiábrándító? Uncsi? Tojom le :D

máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 nappal ezelőtt mondta egy kollégám, hogy azt beszélték rólam, hogy biztos drogozom. Mert olyan gyors a mozgásom, hogy az nem normális. 🙃


Egyébként én azt hittem, hogy ők drogoznak, mert olyan lassúak. 😅

máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!