Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként mi okból csinálnál...

Nőként mi okból csinálnál ilyet egy tőled fiatalabb pasival? Pasi létedre hogyan reagálnál ezekre a dolgokra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismeri egymást a nő és a pasi sem.

Annyi az egész hogy egy cégnél dolgoznak más területen és pár hónapja kezdtek ott mindketten.

Általában délután futnak össze és mostanában már reggel is de régebben ez nem volt így.

Igazából a pasi nem csinál semmit sem, ugyanúgy végzi a dolgát ahogy eddig, arra megy amerre kell neki és a nő pedig itt meg ott fel tűnik.

Általában meg van az az időpont amikor a pasi vissza érkezik kora délután, van hogy előbb és van hogy később.

A nő ezeket csinálja :

-Mindig amikor köszön a pasinak azt a néven teszi,van hogy reggel is meg délután is köszön neki, igazából ez korrekt.

-Van hogy érdeklődik a pasinál miújság vele? nem 1x tette már ezt, pasi leginkább csak válaszol neki aztán megy végzi tovább a feladatát de a nőt látszólag nem érdekli hogy a pasi nem kérdez vissza. Ennek ellenére is érdeklődik.

-1x volt olyan nemrég hogy megkérdezte a pasit nem szeretne e vigyázni egy 4 éves kislányra azon a napon délután? persze a pasi azt mondta hogy ne haragudj de most kihagyom, erre a nő azt mondta ő is ezt tenné a helyében.


Mikor épp beszélgettem a pasival ez a nő véletlenül a pasira nyitotta az ajtót, mert hát a pais pont az ajtó mögött állt,ez valóban véletlen volt csak, ezekután a nő nyilván megkérdezte minden rendben e? és közben megfokta a pasi egyik karját az egyik kezével.


A nő kb 32 éves lehet a pasi azt hiszem 26.


Szerintetek lesz valami?🤔



febr. 6. 15:38
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egy idegen emberre rá mernéd bízni a gyermekedet?
febr. 6. 15:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tetszik neki a pasi. Ezt a fiatalabb dolgot meg úgy írod mintha 20 év lenne köztük... pedig teljesen elfogadható a korkülönbség.
febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
ha te nem akarsz semmit akkor nem mindegy hogy lessssssz vagy nem lesssssz valami
febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem. A csávó teljesen érdektelen, a nőt meg nem ismerni, hogy alapvetően ilyen barátkozós-e a természete vagy csak ezt a srácot részesíti kiemelt figyelemben.
febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pasi nem akar a nőtől semmit, ez van...
febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem már van valami köztük (mármint ha nem rólad van szó) és kísértetiesen hasonlít egy sztorira, ami az én munkahelyemen van, az életkorok is kb stimmelnek (a pasit tudom biztosra, hogy 28), nőnek több gyereke van, az egyik kislány 3-4 éves.

Itt is nagyon próbálják titkolni, de nem sikerül, a nő házas. A pasit már elhagyta a felesége egy gyerekkel, a háta mögött ment a viszony.


Nem hagynék idegenre gyereket, ez nyilvánvaló.

febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar-e vigyázni egy négyéves gyerekre???


Nőként írom, hogy ez piszok nagy pofátlanság egy kollégától.

febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

2.Nyilván,pasikat ez a kor különbség nem is érdeklik annyira, de a nők legtöbbjének általánosságba még mindig az idősebb pasi a nyerő.

Vagy te nem így látod?


3.Lehetne mindegy is, igazából csak érdekel, remélem nem gond?

febr. 7. 21:42
 9/19 A kérdező kommentje:

4.Tegyük fel hogy a csávó megváltozik, el kezdi ő is érdeklődni a nő iránt, akkor még a végén lehet belőle valami, vagy tévedek?

Ha esetleg igen,rá fogok szólni a csavóra 😁 vagy nem jó ötlet?


5.Látszatra ez van, de sosem lehet tudni mit hoz a másnap, vagy tévedek?

febr. 7. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, simán összejönnék 32 évessel is.

De ha nem érdeklödik, akkor az nem jó jel.

febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!