Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnátok le ha valaki...

Hogy reagálnátok le ha valaki csúnyán nézne rátok?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen állandóan egy kolléganőm csúnyán néz rám.

Gondoltam megkérdezem mi a probléma, de lehet ebből még ő jönne ki jól.

Az elődöm nagy barátnője volt és hát én jöttem a helyére.



ápr. 9. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnően csúnyán néz és tuti odamennék hozzá és megkérdezném, hogy mi a baja. Mi a veszíteni valód? Ha utál, akkor enélkül is utál.
ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, ha nem tudja ezt kezelni akkor nincs ennek értelme, nézzen csak nyugodtan mérgesen, te meg szard le!
ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit, hadd nézzen. Ha baja van, bökje ki, ha meg nincs akkor leszarom.
ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmit.


Az ilyenekből egy véget nem érő oda vissza történet lesz...

ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen kolléganőm, de lesz*rom. Nézzen ahogy akar. Azokkal foglalkozom, akikkel jóban vagyunk, meg dolgozom, mert azért járok oda, nem drámázni.
ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leszarnám
ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is igy fog nézni,mivel kitúrtad a barátnőjét a helyéről :D
ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Munkahelyen,ha nagypn idegesít,megkérdezem,hogy van-e valami problémája velem.Volt már ilyen.Utcán meg készítem az öklöm,ha esetleg ütni kell.
ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
120 kilós kopasz vagyok egy képeskönyvnyi tetoválással.... Az emberek jelentős része csúnyán néz rám :D
ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kifejtésben szereplő nem hinném, hogy a közeljövőben máshogy fordulna feléd, mivel végezheted bármilyen szuperül a munkád, lehet veled bármennyire könnyen és gördülékenyen együtt dolgozni, az ő szemében az a valaki leszel, aki a barátnőjét "túrta ki" onnan. (erről nem te tehetsz)


Én amúgy nem vonnám az illetőt kérdőre, csak mert "csúnyán" néz rám. Sokan tettek már így, és lesznek is még ilyenek bőven, szóval addig nem foglalkozom velük, amíg csak néznek. Ha már kevernek is ellenem, és hasonlókat művelnek, akkor már igenis beszélni fogok velük.

ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!